14 HDMI monitorius

14 HDMI monitorius K133N / NT, 13,3 '' „Full HD IPS 1920x1080“ atviro kadro LCD ekranas - 13,3 colių IPS ekranas, „Full HD“, 1920x1080 skiriamoji geba - metalinis korpusas, plonas ir tvirtas, akumuliatorius pasirenkamas - Itin plokščio priekinio skydelio dizainas - HDMI, VGA, DVI, AV, USB projekciniam talpumui - įvairūs ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

14 HDMI monitorius

K133N / NT, 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro kadro LCD monitorius

- 13,3 colių IPS ekranas, „Full HD“, 1920x1080 raiška

- Metalinis korpusas, plonas ir tvirtas, akumuliatorius nebūtinas

- Itin plokščios priekinės plokštės dizainas

- HDMI, VGA, DVI, AV, USB - projektinio talpumo jutikliui

- Įvairūs įterptiniai montavimo būdai

- Su atvaizdo apversimo funkcija (Paveikslėlis apverčiamas į kairę / į dešinę / aukštyn / žemyn)14 HDMI monitoriaus montavimo būdas: 6.jpg

14 HDMI monitoriaus matmenys:

14 HDMI monitoriaus specifikacija:

规格 表 .jpg

14 „HDMI Monitor“ taikymas:

USB skaidulų keitiklį sudaro siųstuvas ir imtuvas, imtuvas gali būti integruotas į ekraną, kad būtų galima kompaktiškai jį naudoti.

LLP OPEN FRAME APPLICATION

* Pasirenkamas nuolatinės srovės prievadas ir nuolatinės srovės laidas. 3 mm arba 10 mm plonas priekinis skydelis, tinkamas įdėtas korpusas, aliuminio lydinio apvalkalas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsklaidymas.
* „Touch“ sprendimai pramonės įmonėms:
„Neway“ siūlo pramoninio stiprumo jutiklinį ekraną ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra pakankamai tvirti ir patikimi, kad juos būtų galima pritaikyti reiklioje pramonės aplinkoje, kur vyrauja dulkės ir skysčiai. Interaktyvus žmogaus ir mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams intuityviau valdyti mašinas lengvai valdant. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų spektrą, pasižymintį aukšta kokybe ir ilgalaikiu patikimumu.
* „Neway“ nuo 2000 metų gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek pritaikytus produktus.
* Klausimas: koks yra įprastas planšetinių kompiuterių ir skydinių kompiuterių vykdymo laikas?
A: 5-10 dienų mėginiams, 20-35 dienos 100 vnt

Tyrimo