Geriausi jutiklinio ekrano monitoriai

KT12F: 12 colių pramoninis ultragarsinis IP65 monitorius. 12 ", 800x600 arba 1024x768, 4: 3 ekrano santykis - besiūlių itin plokščių 3 mm priekinis skydas aliuminio lydinyje - be jutiklio ar talpinimo - HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB užpakalinis dėklas, visiškai uždarytas ir be dulkių, puikus šilumos išskyrimas - suderinamas su įvairiomis pramoninėmis sistemomis ir taikymu
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausi jutiklinio ekrano monitoriai

KT12F: 12 colių pramoninis Ultra Flat IP65 monitorius.

- 12 ", 800x600 arba 1024x768, 4: 3 ekrano santykis

- Besiūliai Ultra Flat 3mm priekinis skydas aliuminio lydinyje

- Negalima liesti arba talpinti

- HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis

- Atgal byla visiškai uždaryta ir be dulkių, puikus šilumos išsklaidymas

- Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis ir taikomosiomis programomis


Geriausi jutiklinio ekrano monitoriai Įranga:

详情 页 (1)

详情 页 (2)

Geriausios jutiklinio ekrano monitorių specifikacijos:

65 二代 IP65 铝合金 显示器 尺寸

Geriausi lietimui jautrių ekranų monitoriai:

• 15 800 kvadratinių metrų AUGALAS su gamybos pajėgumais 30-50K / M ir reguliariai talpa

JWS MONITORIO TAIKYMAS

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, daugialypės terpės pramogų terminalas, didelė integravimo galimybė, puikus stabilumas, visiškai suderinamas kompiuteris su „plug & play“

* Pateikite: HD-SDI LCD monitorių, On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, Pramoninis TFT LCD / Atidarytas rėmelis / USB maitinamas monitorius ir kt.

* Suteikite puikią spalvą ir aiškumą duomenų ar grafinių programų, skirtų tvirtiems plokščių ekranų monitoriams. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Ar monitorius yra VESA?

A: TAIP, VESA 75mm ir 100 mm tvirtinimo angos

* Q: Kokia jūsų geriausia kaina?

A: Remiantis mūsų produktų kokybe ir apskaičiuotu kiekiu. Mes visą laiką nurodytume geriausią geriausią atitikimo kainą.

* Q: Kaip valdote kokybę?

Kiekviena produktų dalis yra griežtai tikrinama pagal kokybės sistemos sertifikavimą prieš gamybą.

* K: Kodėl reikia pasirinkti?

A: Mes laikome „vientisumą, inovacijas, laimėkime kartu“, kaip įmonės kultūrą, su savo profesionaliomis medžiagomis ir gamybos gamyklomis, mūsų MTTP, gamybos, valdymo, pardavimo ir aptarnavimo komandos stengsis pateikti aukščiausios kokybės ir konkurencingas kainas mūsų gerbiamiems klientams.

Tyrimo