12 Jutiklinio ekrano monitorius

12 Jutiklinio ekrano monitorius KT12F: 12 colių pramoninis Ultra Flat IP65 monitorius. * 12 ", 800x600 arba 1024x768, 4: 3 ekrano santykio ekranas * Besiūlių itin plokščių 3 mm priekinis skydas aliuminio lydinyje * nėra liesti arba talpinantys jutikliai * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Atgalinis korpusas. ..
Pokalbis dabar

Informacija apie

12 Jutiklinio ekrano monitorius

KT12F: 12 colių pramoninis Ultra Flat IP65 monitorius.

* 12 ", 800x600 arba 1024x768, 4: 3 ekrano santykis

* Besiūliai Ultra Flat 3mm priekinis skydas aliuminio lydinyje

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis


12 „Touch Screen Monitor“ dizainas:

详情 页 (1)

12 „Touch Screen Monitor“ funkcijos:

详情 页 (3)

12 Jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Plokščiojo ekrano taikymas:

DC įtampos įvesties standartas 220V dideliam ekranui 43 coliams, arba 24V įėjimas ekranui ir 12V įėjimui pagrindinei plokštei.

05.jpg

* Su 10 taškų talpos multi touch, per žmogaus kūno dabartinį jautrumą, kad pasiektų jutiklinę funkciją, su tiksliu ir jautrumu. Talpos jutikliniam ekranui reikia paliesti tik tada, kai nereikia slėgio signalams generuoti.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Ar turite IPS PANEL?

A: TAIP, IPS su plačiu žiūrėjimo kampu.

* Q: Ar turite atsargų?

A: Mes kiekvieną mėnesį laikome 1000-5000 vienetų.

* K: Priimkite mažą užsakymą?

A: Taip, priimame nedidelį užsakymą, net vieną vienetą.

* K: Aš dar nepadariau verslo su jumis vaikinai, kaip pasitikėti savo įmone?

A: Mūsų produktai perduodami CE, RoHS, ISO9001, FCC ir kt .; Mūsų kompanija yra auksinis tiekėjas daugiau nei 10 metų.

* Q: Ar sutinkate su „Alibaba Trade Assurance“?

A: Taip, mes priimame.

* Jei naudojate talpinį pramoninį jutiklinį ekraną, rekomenduojama pirmą kartą įdiegti talpykliniam jutikliniam ekranui reikalingą tvarkyklę pagal vadovo instrukcijas ir pirštu spustelėkite „Pradėti“. "/" Programa "/" Microtouch Touchware ", norint paleisti ekrano kalibravimo programą. Baigęs kalibravimą, sistema automatiškai išsaugo kalibruotus duomenis į valdiklio registrą. Po sistemos paleidimo nereikia kalibruoti ekrano.

* Q: Kaip jums pristatyti prekes?

A: Laivas oru jūroje ir išreikšti. Mes bendradarbiaujame su tarptautiniais išreiškimais, tokiais kaip DHL, UPS, FedEx, TNT, kad mūsų klientai galėtų greitai įsigyti prekes.

* Norint užtikrinti normalų jutiklinio ekrano sistemos veikimą, ne tik užtikrinti tinkamą sistemos programinės įrangos įdiegimą, bet ir nepamirškite ne įdiegti dviejų ar daugiau jutiklinio ekrano tvarkyklių į kompiuterį, kuris lengvai sukels sistemos veikimą .


Tyrimo