Įterptinis jutiklinis ekranas

Įterptinis jutiklinis ekranas KT116F: 11,6 colio pramoninis Ultra Flat IP65 monitorius. * 11,6 ", 1920x1080, 16: 9 ekrano santykio ekranas * besiūlių itin plokščių 3 mm priekinio skydo aliuminio lydinio * nėra liesti arba talpinantys jutikliai * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Atgalinis korpusas visiškai uždarytas .. .
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įterptinis jutiklinis ekranas

KT116F: 11,6 colio „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius.

* 11,6 ", 1920x1080, 16: 9 ekrano santykis

* Besiūliai Ultra Flat 3mm priekinis skydas aliuminio lydinyje

* Nėra jutiklio arba talpinimo

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis

* Atgal byla visiškai uždaryta ir be dulkių, puikus šilumos išsklaidymas


Įterptinis jutiklinio ekrano dizainas:

详情 页 (1)

详情 页 (3)

详情 页 (2)

Įterptųjų jutiklinio ekrano specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Įterptinis jutiklinio ekrano taikymas:

Turi platų taikomųjų programų spektrą, pvz., Gali būti integruota į treniruoklių įrangą, gražią išvaizdą ir gerą ekrano našumą. 05.jpg

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: DSLR LCD monitorių, FPV lauko monitorių, pramoninį TFT LCD monitorių, pramoninį skydelį ir pan.

* Daugeliu monitorių galima įsigyti standartinį VESA laikiklį, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos yra: įterptųjų kompiuterių platformos, fotoaparatai ir transliavimo monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoniniams tikslams, taip pat pramoniniai IP65 skydiniai kompiuteriai („Windows“ arba „Android“) ir pramoniniai IP65 monitoriai (neliesdami, atsparūs, talpūs, infraraudonųjų spindulių). .

* K: Priimkite mažą užsakymą?

A: Taip, priimame nedidelį užsakymą, net vieną vienetą.

* BNC, visas pavadinimas yra „Bayonet Nut Connector“ (pavadinimas vizualiai aprašomas sąsajos perspektyvoje), taip pat žinomas kaip „British Naval Connector“ (tikriausiai pavadintas, nes ši jungtis pirmą kartą naudojama britų laivyne) arba „Bayonet Neill Conselman“ (tai buvo išrado vyras Neill Conselman).

* Q: Kokia operacinė sistema įdiegta prieš pristatymą?

A: Mūsų kompiuteriai palaiko visas pagrindines operacines sistemas. Dauguma pirkėjų pirmenybę teikia „Windows“ ir „Linux“. Neaktyvuota „Windows 7“ testavimui yra iš anksto įdiegta.

* Q: Ar prietaisas yra numatytasis kaip anglų kalba?

A: Žinoma, mūsų prietaisas palaiko daugiakalbę kalbą, pavyzdžiui, anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, vokiečių, lenkų, japonų, rusų ir kt.

* Visas SD kortelės pavadinimas yra „Secure Digital Memory Card“, kurią 1999 m. Pradėjo „Toshiba“, „Panasonic Matsushita“ ir „SanDisk Corporation“ iš JAV.

* Q. Kiek kainuos skubaus pristatymo kaina?

A: Skubaus pristatymo kaina priklauso nuo mėginio kiekio, svorio, kartono matavimo ir šalies, kurią norite siųsti. Galite sužinoti mūsų pardavėjo asmenį, kad gautumėte tikslią informaciją.

Tyrimo