Mažas skystųjų kristalų ekranas HDMI

Mažas skystųjų kristalų ekranas HDMI, KT101F: 10,1 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius. * 10,1 ", 1366x768, 16: 9 ekrano kraštinių santykis * Besiūliai ypač plokšti 3 mm priekiniai skydeliai iš aliuminio lydinio * Neliečiami arba talpūs neliesti * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB liečiant * Galinis dėklas visiškai uždarytas ir dulkės Nemokamas, puikus šilumos išsisklaidymas * Suderinamas su įvairiomis pramonės sistemomis ir pritaikymu
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mažas skystųjų kristalų ekranas HDMI

KT101F: 10,1 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius.

* 10,1 col., 1366 x 768, 16: 9 ekrano kraštinių santykis

* Besiūliai ypač plokšti 3 mm priekiniai skydai iš aliuminio lydinio

* Neliestas arba talpus

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip jutiklinis USB

* Užpakalinis dėklas yra visiškai uždarytas ir be dulkių, puikus šilumos išsisklaidymas

* Suderinamas su įvairiomis pramonės sistemomis ir pritaikymu


Mažas skystųjų kristalų ekranas HDMI savybės:

详情 页 (1)

详情 页 (2)

详情 页 (3)


Mažo LCD ekrano HDMI specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Mažas skystųjų kristalų ekranas HDMI taikymas:

05.jpg

* Galima naudoti kelių sąsajų, skirtų įvairiems įrenginiams, pvz., HDMI / BNC / VGA / AV / USB, OEM ir ODM paslaugas, pritaikymą pagal jūsų poreikius

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įtaisus, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos eilės MTEP technines paslaugas, įskaitant pramoninį dizainą ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatinės įrangos dizainą, programinės-aparatinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integraciją.

* Kl .: Kaip jūs taisysite, jei turiu kokių nors problemų dėl prekių po ranka?

A: Mes siūlome 1 metų garantiją. Atsiradus problemai, paprastai su klientais pasitikrinsime, ar ją gali išspręsti kliento vietinės pusės, kad išvengtume tarptautinio gabenimo, nusiųstume failus į parduotuvę ar kai kurias atsargines dalis. Jei ne, mes turime savo afrikietišką dalį HK ir ten galėtume greitai tvarkyti RMA. Uždaroje galite rasti mūsų garantijos sąlygas. Bet iš tikrųjų mūsų RMA rodiklis yra gana žemas.

* Klausimas: kokius sertifikatus turite?

A: Kadangi Europa ir Amerika yra pagrindinės mūsų rinkos, visi mūsų produktai yra suderinami su CE / RoHS / FCC / UL. Kai kurių modelių sertifikatai jau yra. Kitiems modeliams mums reikės jūsų pagalbos, norint pritaikyti sertifikatus.

Tyrimo