Mažas pigus HDMI ekranas

Mažas Pigūs HDMI ekranas KT101F-4, 10.1 colių Pramoninis Visas Butas IP65 Monitorius * 10.1 colių, 1366x768 rezoliucija * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikti kaip USB touch * Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva * Kalno būdas: Desktop arba VESA kalno Išorinis ekranas HDMI dizainas: Išorinis ekranas HDMI Įranga:...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mažas pigus HDMI ekranas

KT101F-4, 10.1 colio pramoninis visas plokščias IP65 monitorius

* 10,1 colio, 1366x768 rezoliucija

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB touch

* Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva

* Mount way: Desktop or VESA mount * Mount būdas: Desktop arba VESA kalno


Mažas pigus HDMI ekranasDizainas:

JWS四代显示器详情页_01

Mažas pigus HDMI ekranasFunkcijos:

JWS四代显示器详情页_02

Mažos Pigūs HDMI Ekrano specifikacija:

详情页-规格表-正屏

Mažas pigus HDMI ekranasPrograma:

Naudojant vandeniui kabelis kontroliuoti visas nuotolinio pritemdymo funkcijas,tada sąsaja yra panaši su oro sąsaja,kuris labiau stabili, partical ir saugos jūsų taikymo.

四代应用-NTF

* Suderinamas su įvairiomis pramoninėmis sistemomis / taikymu. Parama be prisilietimo, varžinio prisilietimo, talpinė liesti, IR touch ir tt Usb/RS232/RJ45 prievado naudojimas lietimo funkcijoms.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai Finansai & Bankas:

Bankininkystės savitarnos kiosko mašinos pasižymi stipriu gyvybingumu su patogia sąsaja. Plačiai taikant bankomatus, sąskaitų mokėjimo kioskus ir interaktyvius informacijos kioskus bankų skyriuose, laiko alkanas klientai nebepraleidžia daug laiko laukia savo posūkius. Vietoj to, klientai yra turinio bendrauti su banko biurai per ATM tipo sistemas.

* Monitoriai iš Neway daugiausia parduodami Europai, Šiaurės Amerikai, Australijai, Korėjai, Japonijai, Taivanui, Honkongui, Kinijai ir kitiems regionams bei šalims. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Q: Mūsų svarbūs lūkesčiai, kad monitorius turi įsijungti automatiškai, kai galia eiti į būseną. Tai bus mūsų standartinė specifikacija ateičiai. Ar jūsų monitorius gali atlikti šią funkciją?

Ats.: Taip, pone. Visi mūsų monitoriai gali būti pastatytas įjungti automatiškai, kai maitinimas eiti į būseną.

Tyrimo