Ekrano monitorius HDMI

Ekrano monitorius HDMI, KT101F: 10,1 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius. * 10,1 ", 1366x768, 16: 9 ekrano kraštinių santykis * Besiūliai ypač plokšti 3 mm priekiniai skydeliai iš aliuminio lydinio * Nelieskite ar talpūs neliesti * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutikliui * Galinis dėklas visiškai uždarytas ir dulkės Nemokamas, puikus šilumos išsisklaidymas * Suderinamas su įvairiomis pramonės sistemomis ir pritaikymu
Pokalbis dabar

Informacija apie

Ekrano monitorius HDMI

KT101F: 10,1 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius.

* 10,1 col., 1366 x 768, 16: 9 ekrano kraštinių santykis

* Besiūliai ypač plokšti 3 mm priekiniai skydai iš aliuminio lydinio

* Neliestas arba talpus

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip jutiklinis USB


Ekrano monitoriaus HDMI ypatybės:

详情 页 (1)

详情 页 (2)

详情 页 (3)


Ekrano monitoriaus HDMI specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Ekrano monitoriaus HDMI taikymas:

05.jpg

* Naudojant pramoninio lygio pagrindinę plokštę su patikimomis eksploatacinėmis savybėmis. Palaikoma įmontuota, sieninė, lentynose montuojama, darbalaukio, konsolių atrama. Neprivaloma juoda arba sidabrinė spalva. IP65 klasės atsparus vandeniui ir dulkėms priekinis skydelis.

* Pabrėžkite produktų MTEP ir inovacijas, turite stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų naujiems ir seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus.

* Niekada visuomet buvo patikima tiekti antivandalinius, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, turinčius aukštą saugos lygį.

* Profesionalios paslaugos pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, SHARP, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.

* Kl .: Kaip sekasi jūsų testavimui? Kodėl verta jus pasirinkti?

A: Visi mūsų produktai prieš pristatymą išgyvena 72 valandas senėjimo aukštoje temperatūroje bandymu; defektų lygis yra mažesnis nei 0,1%.

* Kl .: Ar galiu atspausdinti savo logotipą kompiuteriuose?

A: Žinoma, MOQ yra 100 vienetų, arba už mažesnį kiekį reikia mokėti papildomai.

Tyrimo