Monitorius į HDMI prievadą

Monitorius į HDMI prievadą, KT101F: 10,1 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius. * 10,1 ", 1366x768, 16: 9 ekrano kraštinių santykis * Besiūliai ypač plokšti 3 mm priekiniai skydeliai iš aliuminio lydinio * Neliečiami arba talpūs neliesti * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB liečiant * Galinis dėklas visiškai uždarytas ir dulkės Nemokamas, puikus šilumos išsisklaidymas * Suderinamas su įvairiomis pramonės sistemomis ir pritaikymu
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitorius į HDMI prievadą

KT101F: 10,1 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius.

* 10,1 col., 1366 x 768, 16: 9 ekrano kraštinių santykis

* Neliestas arba talpus

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip jutiklinis USB


Monitoriaus prie HDMI jungties savybės:

详情 页 (1)

详情 页 (2)

详情 页 (3)


Monitoriaus prie HDMI jungties specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Monitoriaus prie HDMI prievado taikymas:

05.jpg

* Aukštos kokybės metalas padaro pramoninį korpusą. Visų metalinių korpusų konstrukcija yra tvirta, antisemizinė, tvirta, atspari aukštai ir žemai temperatūrai, efektyvi šilumos išsisklaidymui ir gali būti naudojama atšiaurioje aplinkoje.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* „Neway“ yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas.

* Klausimas: Ar galėtumėte pridėti mano logotipą?

A: TAIP, OEM įkrovos LOGO ir prekės ženklo logotipas

Tyrimo