HDMI LCD ekranas

HDMI skystųjų kristalų ekranas, KT101F: 10,1 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius. * 10,1 ", 1366x768, 16: 9 ekrano kraštinių santykis * Besiūliai ypač plokšti 3 mm priekiniai skydeliai iš aliuminio lydinio * Neliečiami arba talpūs neliesti * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB liečiant * Galinis dėklas visiškai uždarytas ir dulkės Nemokamas, puikus šilumos išsisklaidymas * Suderinamas su įvairiomis pramonės sistemomis ir pritaikymu
Pokalbis dabar

Informacija apie

HDMI LCD ekranas

KT101F: 10,1 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius.

* 10,1 col., 1366 x 768, 16: 9 ekrano kraštinių santykis

* Besiūliai ypač plokšti 3 mm priekiniai skydai iš aliuminio lydinio

* Neliestas arba talpus

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip jutiklinis USB

* Užpakalinis dėklas yra visiškai uždarytas ir be dulkių, puikus šilumos išsisklaidymas

* Suderinamas su įvairiomis pramonės sistemomis ir pritaikymu


HDMI LCD ekrano ypatybės:

详情 页 (1)

详情 页 (2)

详情 页 (3)


HDMI LCD ekrano specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

HDMI LCD ekrano taikymas:

05.jpg

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, pasirenkamą varžos / talpos jutikliu, priekinis skydelis turi atitikti IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio gaubtas su efektyviu šilumos išsiskyrimu.

* Bankinės savitarnos kioskų mašinos pasižymi dideliu gyvybingumu, naudodamos patogią vartotojo sąsają. Bankų skyriuose plačiai pritaikius bankomatus, sąskaitų apmokėjimo kioskus ir interaktyvius informacinius kioskus, klientai, kuriems trūksta laiko, nebeatlieka daug laiko laukdami savo eilės. Vietoj to, klientai nori bendrauti su banko įstaigomis per bankomatų tipo sistemas. Niekada visuomet buvo patikima tiekti anti-vandalizmą, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, turinčius aukštą saugos lygį.

* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Q: Kaip jūsų patirtis? Kodėl verta rinktis tave?

A: Turėdami didelę patirtį šioje srityje nuo 2005 m., Mes tikrai suprantame jūsų poreikį sunkiųjų pramoninių produktų; visi mūsų produktai yra sukurti pramoninio lygio, sunkūs, sukurti nepertraukiamai 24/7 / 36.5. Jie yra patvarūs, stabilūs, tvirti ir tvirti kaip uola.

Tyrimo