HDMI išorinis ekranas

HDMI išorinis ekranas KT101F-4, 10.1 colių pramoninis visas plokščias IP65 monitorius * 10.1 colio, 1366x768 rezoliucija * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB touch * Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva * Mount būdas: Desktop or VESA mount External Display HDMI Design: External Display HDMI Features:...
Pokalbis dabar

Informacija apie

HDMI išorinis ekranas

KT101F-4, 10.1 colio pramoninis visas plokščias IP65 monitorius

* 10,1 colio, 1366x768 rezoliucija

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB touch

* Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva

* Mount way: Desktop or VESA mount * Mount būdas: Desktop arba VESA kalno


HDMI išorinis ekranasDizainas:

JWS四代显示器详情页_01

HDMI išorinis ekranasFunkcijos:

JWS四代显示器详情页_02

HDMI išorinio ekrano specifikacija:

详情页-规格表-正屏

HDMI išorinis ekranasPrograma:

四代应用-NTF

* Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 °C, santykinė drėgmė 10% ~ 90% (noncondensing), 365 Dienos * 24 valandas visą orą darbo. Priimti pramonės kontrolės HD LCD ekranas ir LED foninio apšvietimo ekranas, pabrėžti nuotrauką, puiki spalva.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Vietoj to, klientai yra turinio bendrauti su banko biurai per ATM tipo sistemas. "Neway" visada buvo patikimas teikdamas anti-vandalizmą, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, pasižyminčius dideliu saugos efektyvumu. Padedame klientams kurti novatoriškus, išmanius ir elegantiškus ieškomus lietimo sprendimus. Todėl "Neway" produktai yra labai pritaikyti prie aplinkos su dideliu stabilumu ir konkurencinga kaina.

* "Neway" yra labai patyręs kuriant ir pritaikant kliento poreikius nurodytus elektroninius valdymo įtaisus. "Neway" siūlo visas "R&D" technines paslaugas, įskaitant pramoninio projektavimo ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatūros dizainą, programinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integravimą.

* K: Ar galite padaryti pritaikymas man?

A: Kaip 12 metų Kinijos pramonės skydelio PC gamykla, mes esame profesionalūs pramoninės PC linijos, išskyrus aukštos kokybės, laiku pristatymas, pritaikymas yra vienas iš mūsų pagrindinių konkurencingumo ir paslaugų, mes siūlome mūsų pritaikymas. Išvaizda, struktūra, sistema, PROCESORIUS, plokštė, atmintis, saugykla, funkcija, įsijos / iš prievado ir tt, visi jie gali būti pritaikyti kaip jūsų reikalavimas. Išskyrus produktus, mes taip pat siūlome jums profesionalų sprendimą ir pasiūlymą pagal jūsų projektą.

Tyrimo