Laiko lankomumo sistema

Laiko lankomumo sistema, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8" 800x1280 rezoliucija, nekontaktinis ekranas * CPU: RK3288 Quad-core; Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Support NFC, 2M Camera For Face Recognition Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo * Parama Back-office valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Laiko lankomumo sistema

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, ne jutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Keturių branduolių; Sandėliavimas: 2G RAM, 8G EMMC

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Parama Back-office valdymas


Laiko lankomumo sistemos funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Laiko lankomumo sistemos specifikacija:

NW80_10

Laiko lankomumo sistemos diegimas:

Optional-1

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, kad gaminys negalėtų patekti į dulkes, vandenį ir kitą blogą aplinką, taip pat kad jis būtų tinkamas naudoti lauke ir patalpose.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded terminalo skydelio kompiuterio ir tt srityje Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Optimizuota logistika:

Pažangiojo laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų kontrolės valdymą, bet ir būti taikomas pagalbos tarnyboms, pvz., greitosios pagalbos ir priešgaisrinėms tarnyboms, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinti visų darbuotojų saugumą, kartu atliekant oficialias pareigas priekinėje linijoje.

* ISO9001,kuris turi patvirtinti, kad mūsų produktai atitinka GB/T9001-2008/ISO9001-2008 kokybės valdymo sistemų reikalavimus.

* Klausimas: Mes neturime patirties importuoti produktus iš Kinijos. Ar žinote, kaip yra pasirinktinė procedūra?

A: Apie pasirinktinę procedūrą, pls nesijaudinkite. UPS arba DHL yra paslaugos nuo durų iki durų. Ir jie viską susitvarkys už jus. Ir jums tiesiog reikia mokėti mokesčius, kai gaunate prekes.

Hot Tags: laiko lankomumo sistema, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like