Laiko lankymo sistema

Laiko stebėjimo sistema, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikymas „Back-office“ valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Laiko lankymo sistema

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, neliečiamasis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Laiko lankymo sistemos savybės:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Laiko lankymo sistemos specifikacija:

NW80_10

Laiko lankymo sistemos diegimas:

Optional-1

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, vandens&stiprintuvą; nepraleidžia dulkių, gaminį apsaugo nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos, todėl jis tinkamas naudoti tiek lauke, tiek viduje.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Optimizuota logistika:

Pažangaus transporto parko taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą, bet ir skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios medicinos pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą bei užtikrinti saugumą. visas personalas, atlikdamas oficialias pareigas fronte.

* ISO9001, kuris turi patvirtinti, kad mūsų gaminiai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės valdymo sistemų reikalavimus.

* Klausimas: neturime patirties importuodami produktus iš Kinijos. Ar žinote, kaip yra įprasta procedūra?

A: Apie pasirinktinę procedūrą prašau nesijaudinti. UPS ar DHL yra „nuo durų iki durų“ paslaugos. Ir jie viską išspręs už jus. Ir jums reikia tik sumokėti mokestį, kai gausite prekes.

Hot Tags: laiko lankymo sistema, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like