Temperatūros matuoklio ekranas

Temperatūros matavimo ekranas, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8" 800x1280 skiriamoji geba, nejutiklinis ekranas * CPU: RK3288 Quad-core; Storage:2G RAM, 8G EMMC * Support NFC, 2M Camera For Face Recognition * Parama Back-office valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Temperatūros matuoklio ekranas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, nejutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Quad-core; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Parama Back-office valdymas


Temperatūros matuoklio ekrano funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-3

Google-2

Google-3


Temperatūros matuoklio ekrano specifikacija:

NW80_10

Temperatūros matuoklio ekrano įrengimas:

Optional-1

 

* Naudojant pramoninės kokybės plokštę su patikimu našumu. Parama įterptųjų, sieniniai, rack montuojamas, darbastalio, konsolės paramą. Juoda arba sidabrinė spalva neprivaloma. IP65 kokybės atsparus vandeniui, dulkėms atsparus priekiniam skydeliui.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai transportui:

"Neway" sukūrė savo reputaciją transporto rinkoje, siūlydama pirmojo kurso jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Tiesą sakant, "Neway" produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kitose transporto srityje esančiose sistemos integratoriuose. "Neway" skirta įgyvendinti pažangiausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės naudotojų patirtį.

* Profesionalios paslaugos pasauliniams klientams. "Neway" naudoja visiškai naują LCD ekraną iš LG, SHARP, CHIMEI INNOLUX, SAMSUNG ir tt, kad gamintų mūsų produktus, ne tik monitorius, bet ir "Panel PC".

* Klausimas: Ar galite organizuoti siuntą? Kadangi tai mano pirmas kartas pirkti iš Kinijos.

A: Taip, smulkiatvarka DHL/FedEx/TNT/UPS/EMS bus gerai. Jūrų arba oro transportas taip pat taikomas biriam užsakymui pagal jūsų reikalavimus.

Hot Tags: temperatūros išmatuojamas ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like