Temperatūros matavimo terminalas

Temperatūros matavimo terminalas, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8" 800x1280 skiriamoji geba, nejutiklinis ekranas * CPU: RK3288 Keturių branduolių; Storage:2G RAM, 8G EMMC * Support NFC, 2M Camera For Face Recognition * Parama Back-office valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Temperatūros matavimo terminalas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, nejutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Quad-core; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Parama Back-office valdymas


Temperatūros matavimo terminalo funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Temperatūros mato terminalo specifikacija:

NW80_10

Temperatūros matavimo terminalo montavimas:

Optional-1

 

* Naudojant naują A + klasės pramonės TFT LCD ekranas, varžinis / talpinė liesti neprivaloma, priekinis skydelis atitinka IP65 dulkių ir atsparumą vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas su efektyviu šilumos išsklaidymo.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* "Neway" yra skirta teikti pažangiausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės naudotojų patirtį.

* Monitoriai iš Neway daugiausia parduodami Europai, Šiaurės Amerikai, Australijai, Korėjai, Japonijai, Taivanui, Honkongui, Kinijai ir kitiems regionams bei šalims. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Klausimas: Kiek laiko yra gamybos laikas?

A: Bendras kalbėjimas, 1-3 dienos mėginiams, 7 darbo dienos tūrinio užsakymo.

Hot Tags: temperatūros matavimo terminalas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like