Temperatūros detektorius

Temperatūros detektorius, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikymas Atgal biuro valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Temperatūros detektorius

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, neliečiamasis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Temperatūros detektoriaus savybės:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Temperatūros detektoriaus specifikacija:

NW80_10

Temperatūros detektoriaus montavimas:

Optional-1

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, varžinį / talpinį prisilietimą, priekinis skydelis atitinka IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas, efektyviai išsklaidantis šilumą.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Optimizuota logistika:

Pažangaus transporto parko taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų valdymo valdymą, bet ir skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinti saugų transporto saugumą. visas personalas, atlikdamas oficialias pareigas fronte.

* Profesionalus aptarnavimas pasauliniams klientams. „Neway“ naudoja visiškai naują „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kitus LCD ekranus, kad gamintų mūsų produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinį kompiuterį.

* K: Koks jūsų pranašumas?

A: Mes esame tiesioginiai gamintojai, turintys stiprią kokybės kontrolę ir turtingą OEM / ODM paslaugų patirtį.

Hot Tags: temperatūros detektorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like