Temperatūros aptikimo skaitytuvo įrenginys

Temperatūros aptikimo skaitytuvo įrenginys, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikykite „back-office“ valdymą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Temperatūros aptikimo skaitytuvo įrenginys

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Temperatūros aptikimo skaitytuvo įrenginio funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Temperatūros aptikimo skaitytuvo įrenginio specifikacija:

NW80_10

Temperatūros aptikimo skaitytuvo įrenginio diegimas:

Optional-1

* Su 10 taškų talpiniu daugialypiu prisilietimu, per žmogaus kūną' dabartinis jautrumas jutimo funkcijai, turintis tikslų ir jautrų prisilietimo efektą. Talpinį jutiklinį ekraną reikia liesti tik nereikalaujant slėgio signalams generuoti.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Avionika:

Pateikite puikias spalvas ir aiškumą tvirtų plokščių plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalvinė aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos ir iškraipo vaizdus. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai platūs žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie kliento įrangos.

* Pagrindines „Neway&# 39“ produktų linijas sudaro: įdėtosios kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, „Camera GG“ stiprintuvas; Transliacijos monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoninėms reikmėms, USB „Displaylink“ monitoriai, jūrų, medicinos monitoriai ir kiti specialūs LCD ekranai taip pat turi pramoninius IP65 skydo kompiuterius („Windows“ arba „Android“) ir pramoninius IP65 monitorius (neliečiamieji, atsparūs, talpiniai, infraraudonieji spinduliai) ).

* K: Kaip aš pasitikėjau jūsų įmone?

A: Mes eksportuojame iš Alibaba 12 metų, o mūsų gamykla turi daugiau nei 16 metų' R& D Gamybos patirtys.

Hot Tags: temperatūros aptikimo skaitytuvo įrenginys, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like