Pažangus veido atpažinimo terminalas

Pažangus veido atpažinimo terminalas, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * CPU: keturių branduolių RK3288; saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * palaiko NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikykite „back-office“ valdymą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pažangus veido atpažinimo terminalas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Pažangios veido atpažinimo terminalo funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Pažangaus veido atpažinimo terminalo specifikacija:

NW80_10

Pažangaus veido atpažinimo terminalo diegimas:

Optional-1

* Itin plokščio pramoninio ekrano dizainas, su pramoninio lygio aliuminio lydinio korpusu, taip pat su 3 mm storio kampu su spindulio kampu / 10 mm storio su stačiu kampu kampiniu priekiniu rėmu, pasirinktinai juoda arba sidabrinė spalva.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Bankomatas:

Pažangus saugumas, stabilumas ir ilgaamžiškumas yra labai svarbūs bankomatų pramonei. Mes sukūrėme pramoninį jutiklinio ekrano LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti nepertraukiamai dieną ir naktį, juos galima tinkamai paleisti net ir atšiaurioje aplinkoje.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir jie turėjo gerą reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė turi patvirtintas ataskaitas ir sertifikatus apie CE, FCC ir kt.

* Klausimas: kaip jūsų gamykla veikia kokybės kontrolės srityje?

A: Kokybė yra prioritetas. Mes visada teikiame didelę reikšmę kokybės kontrolei nuo pabaigos. Mūsų gamykla įgijo CE, FCC, ROHS, IP65, IP67 sertifikatus.


Hot Tags: protingas veido atpažinimo terminalas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like