Pažangios veido atpažinimo terminalas

Intelligent Face Recognition Terminal, NW80, 8 inch Face Recognition and Temperature Measurement Terminal * 8" 800x1280 Resolution, Non-touch screen * CPU: RK3288 Quad-core; Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Support NFC, 2M Camera For Face Recognition Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo * Parama Back-office valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pažangios veido atpažinimo terminalas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, ne jutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Keturių branduolių; Sandėliavimas: 2G RAM, 8G EMMC

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Parama Back-office valdymas


Pažangios veido atpažinimo terminalo funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Pažangios veido atpažinimo terminalo specifikacija:

NW80_10

Pažangios veido atpažinimo terminalo diegimas:

Optional-1

* Itin plokščias pramoninis ekranas dizainas, su pramoninės klasės aliuminio lydinio korpusas, taip pat su 3mm storio su spindulio kampe / 10mm storio su stačiu kampu kampe priekinio rėmo, juodos arba sidabro spalvos neprivaloma.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded terminalo skydelio kompiuterio ir tt srityje. Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Bankomatas:

OEV pramonei labai svarbus pažangus saugumas, stabilumas ir ilgaamžiškumas. Mes sukūrėme pramoninį jutiklinio ekrano LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti puikiai nepertraukiamą dieną ir naktį, jie gali būti tinkamai paleisti net atšiaurioje aplinkoje.

* Mūsų produktai eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo tvirtus ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir pan.

* Klausimas: Kaip jūsų gamykla daryti kokybės kontrolės?

A: Kokybė yra prioritetas. Mes visada teikiame didelę reikšmę kokybės kontrolei nuo iki galo. Mūsų gamykla įgijo CE, FCC, ROHS, IP65, IP67 sertifikatus.


Hot Tags: protingas veido atpažinimo terminalas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like