Žmogaus kūno prieigos kontrolė

Žmogaus kūno prieigos kontrolė, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8" 800x1280 rezoliucija, neliečiantis ekranas * CPU: RK3288 Quad-core; Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Support NFC, 2M Camera For Face Recognition Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo * Parama Back-office valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Žmogaus kūno prieigos kontrolė

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, ne jutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Keturių branduolių; Sandėliavimas: 2G RAM, 8G EMMC

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Parama Back-office valdymas


Žmogaus kūno prieigos kontrolės funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Žmogaus kūno prieigos kontrolės specifikacija:

NW80_10

Žmogaus kūno prieigos kontrolės diegimas:

Optional-1

* Naudojant Pramoninės kokybės plokštę su patikimu našumu. Parama įterptųjų, sieniniai, rack montuojamas, darbastalio, konsolės paramą. Juoda arba sidabrinė spalva neprivaloma. IP65 klasės atsparus vandeniui, atsparus dulkėms priekiniam skydeliui.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded terminalo skydelio kompiuterio ir tt srityje Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Optimizuota logistika:

Pažangiojo laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų kontrolės valdymą, bet ir būti taikomas pagalbos tarnyboms, pvz., greitosios pagalbos ir priešgaisrinėms tarnyboms, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinti visų darbuotojų saugumą, kartu atliekant oficialias pareigas priekinėje linijoje.

* Neway turi daug patirties, kad registratūroje daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijoje, JAV, Meksikoje, Vokietijoje, Turkijoje ir Indonezijoje ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvieną klientą apsilankyti pas mus, ir tikimės, kad mes abi pusės galėtų sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintinas.

* Klausimas: I esu suinteresuotas parduoti savo produktą, bet aš nieko nežinau apie tai?

A: Tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums žinoti viską apie produktą ir pardavimo tašką.

Hot Tags: žmogaus kūno prieigos kontrolė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like