Žmogaus kūno prieigos kontrolė

Žmogaus kūno prieigos kontrolė, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikykite „back-office“ valdymą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Žmogaus kūno prieigos kontrolė

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, neliečiamasis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Žmogaus kūno prieigos kontrolės funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Žmogaus kūno prieigos kontrolės specifikacija:

NW80_10

Žmogaus kūno prieigos kontrolės įrengimas:

Optional-1

* Naudojant patikimą pramoninės klasės pagrindinę plokštę. Palaikykite įterptą, montuojamą ant sienos, ant stovo, stalinį, konsolinį palaikymą. Pasirenkama juoda arba sidabrinė spalva. IP65 klasės vandeniui, dulkėms atsparus priekinis skydelis.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Optimizuota logistika:

Pažangaus transporto parko taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų valdymo valdymą, bet ir skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinti saugų transporto saugumą. visas personalas, atlikdamas oficialias pareigas fronte.

* Neway turi daug patirties priimdamas daug klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvieną klientą apsilankyti pas mus ir tikimės, kad abi mūsų pastangos galėtų sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Klausimas: domiuosi jūsų produkto pardavimu, bet nieko apie tai nežinau?

A: Tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums pranešime viską apie produktą ir pardavimo vietą.

Hot Tags: žmogaus kūno prieigos kontrolė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like