Veido atpažinimo sistema

Veido atpažinimo sistema, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8" 800x1280 rezoliucija, neliečiama ekranas * CPU: RK3288 Quad-core; Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Support NFC, 2M Camera For Face Recognition Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo * Parama Back-office valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido atpažinimo sistema

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, ne jutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Keturių branduolių; Sandėliavimas: 2G RAM, 8G EMMC

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Parama Back-office valdymas


Veido atpažinimo sistemos funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Veido atpažinimo sistemos specifikacija:

NW80_10

Veido atpažinimo sistemos diegimas:

Optional-1

* Naudojant Pramoninės kokybės plokštę su patikimu našumu. Parama įterptųjų, sieniniai, rack montuojamas, darbastalio, konsolės paramą. Juoda arba sidabrinė spalva neprivaloma. IP65 klasės atsparus vandeniui, atsparus dulkėms priekiniam skydeliui.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded terminalo skydelio kompiuterio ir tt srityje Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Navigacija & Matavimas:

Suderinus GPS technologiją su "Neway" stebėjimo ir valdymo platforma, yra puikus navigacijos ir matavimo srities sprendimas, "Neway" stebėjimo ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėje esančiose navigacijos įrangoje, radaro sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, Sonaro sistemoje ir kt.

* Profesionalus aptarnavimas pasauliniams klientams. "Neway" naudoja visiškai naują LCD ekraną iš LG, SHARP, CHIMEI INNOLUX, SAMSUNG ir tt, kad gamintų mūsų produktus, ne tik monitorius, bet ir "Panel PC".

* Klausimas: Kas yra jūsų pramoninio skydelio pc taikymas?

A: Pramoninis pc yra plačiai naudojamas tarptautiniame pasaulyje, ypač pramonės automatizavimo, pramonės kontrolės, stebėsenos, medicinos įrangos, pažangių terminalų ir tt Kaip 13 metų Kinijos pramonės panelinio kompiuterio gamykla, ten mes turime skirtingą sprendimą jūsų rinkos ir poreikius.


Hot Tags: veido atpažinimo sistema, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like