Veido atpažinimo sistema

Veido atpažinimo sistema, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikymas „Back-office“ valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido atpažinimo sistema

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, neliečiamasis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Veido atpažinimo sistemos ypatybės:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Veido atpažinimo sistemos specifikacija:

NW80_10

Veido atpažinimo sistemos diegimas:

Optional-1

* Naudojant patikimą pramoninės klasės pagrindinę plokštę. Palaikykite įterptą, montuojamą ant sienos, ant stovo, stalinį, konsolinį palaikymą. Pasirenkama juoda arba sidabrinė spalva. IP65 klasės vandeniui, dulkėms atsparus priekinis skydelis.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Navigacijos&stiprintuvas; Matavimas:

GPS technologijos derinimas su „Neway&# 39“ monitoriaus ir valdymo platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, „Neway&# 39“ monitoriaus ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėse esančioje navigacijos įrangoje, „Radar“ sistemoje, GPS navigacijoje sistema, sonaro sistema ir kt.

* Profesionalus aptarnavimas pasauliniams klientams. „Neway“ naudoja visiškai naują „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kitus LCD ekranus, kad gamintų mūsų produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinį kompiuterį.

* Klausimas: kokia' jūsų pramoninio skydo kompiuterio programa?

A: Pramoniniai skydiniai kompiuteriai yra plačiai naudojami tarptautiniame pasaulyje, ypač pramonės automatizavimui, pramonės kontrolei, stebėjimui, medicinos įrangai, intelektualiajam terminalui ir tt ir poreikius.


Hot Tags: veido atpažinimo sistema, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like