Veido skaitytuvas

Veido skaitytuvas, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikymas Atgal biuro valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido skaitytuvas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, neliečiamasis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Veido skaitytuvo funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-2

Google-2

Google-3


Veido skaitytuvo specifikacija:

NW80_10

Veido skaitytuvo diegimas:

Optional-1

* Nuolatinės srovės prievadas ir nuolatinės srovės kabelis neprivalomi. 3 mm arba 10 mm rėmo plonas priekinis skydelis, tinkama spintelė, aliuminio lydinio apvalkalas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsklaidymas.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Optimizuota logistika:

Pažangaus transporto parko taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų valdymo valdymą, bet ir skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinti saugų transporto saugumą. visas personalas, atlikdamas oficialias pareigas fronte.

* „Neway“ stebės klientų' išbandykite laiku, o mūsų produktai paprastai sulaukia daug gerų klientų atsiliepimų ir pakartotinio verslo, tada sukurkite ilgalaikius santykius su klientais.

* Klausimas: Aš turiu savo prekės ženklą, ar galite man pasiūlyti OEM serijas?

A: Visiškai galime jums pasiūlyti.

Hot Tags: veido skaitytuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like