Veido atpažinimo įrenginys

Veido atpažinimo įrenginys, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8" 800x1280 skiriamoji geba, nesiliečia ntį ekraną * CPU: RK3288 Quad-core; Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Support NFC, 2M Camera For Face Recognition Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo * Parama Back-office valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido atpažinimo įrenginys

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, ne jutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Keturių branduolių; Sandėliavimas: 2G RAM, 8G EMMC

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Parama Back-office valdymas


Veido atpažinimo įrenginio funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-3

Google-2

Google-3


Veido atpažinimo įrenginio specifikacija:

NW80_10

Veido atpažinimo įrenginio diegimas:

Optional-1

 

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, didesnis spalvų atkūrimas, daugiau aiškių vaizdų; mažas energijos suvartojimas, ilgas gyvenimas, tinkamas ilgą laiką nepertraukiamo darbo.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded terminalo skydelio kompiuterio ir tt srityje. Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Navigacija & Matavimas:

Suderinus GPS technologiją su "Neway" stebėjimo ir valdymo platforma, yra puikus navigacijos ir matavimo srities sprendimas, "Neway" stebėjimo ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėje esančiose navigacijos įrangoje, radaro sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, Sonaro sistemoje ir kt.

* Neway yra globalizuotas OEM & ODM paslaugų teikėjas specializuojasi mokslinių tyrimų ir taikymo elektroninių ir kompiuterinių technologijų.

* Klausimas: Ar turite šį produktą sandėlyje?

A: Mes turime pagrindinį modelį sandėlyje. Prekes galime išsiųsti per 5 dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Hot Tags: veido atpažinti prietaisas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like