Veido atpažinimo terminalas

Veido atpažinimo terminalas, NF80, 8" IP66 Andriod 7.1 OS Veido atpažinimo pažangus terminalas * 8" 800x1280 rezoliucija, talpinė jutiklinis ekranas * CPU: RK3288 Cortex-A17, saugykla: 2G RAM, 16G ROM * Parama NFC,2M kamera veido atpažinimui * Pasirenkama temperatūros matavimo funkcija
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido atpažinimo terminalas

8" IP66 Andriod 7.1 OS Veido atpažinimo Pažangios terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, talpinė Jutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Cortex-A17, Saugykla: 2G RAM, 16G ROM

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Neprivaloma temperatūros matavimo funkcija


Veido atpažinimo terminalo funkcijos:

NF80T 开发信

Feature  (1)

Interface

Dimension


Veido atpažinimo terminalo specifikacija:

Specification

Veido atpažinimo terminalo programa:

Veido pragyvenimo aptikimas; Lengva atpažinti.

Veido informaciją galima greitai užfiksuoti įmontuotomis HD kameromis,kurios per kelias sekundes pasiekė greitą pro turniketą.

Application

 

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, kad gaminys nebūtų nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos, taip pat kad jis būtų tinkamas tiek naudojimui lauke, tiek patalpose.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai transportui:

"Neway" sukūrė savo reputaciją transporto rinkoje, siūlydama pirmojo kurso jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Tiesą sakant, "Neway" produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kitose transporto srityje esančiose sistemos integratoriuose. "Neway" skirta įgyvendinti pažangiausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės naudotojų patirtį.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą ir nustatyta, kad jie atitinka minėtą tyrimą.

* Klausimas: Ką Neway daro apie?

A: NEWAY yra lyderis teikiant patikimus novatoriškus įterptuosius ir automatizavimo produktus bei sprendimus. "Neway" siūlo visapusišką sistemos integravimą, aparatinę įrangą, programinę įrangą, į klientus orientuotas dizaino paslaugas ir pasaulinės logistikos palaikymą; visi remia pramonės pirmaujančių fronto ir back office e-verslo sprendimus.

Hot Tags: veido atpažinimo terminalas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like