Veido atpažinimas Tvirtas Tablet PC

Veido atpažinimas Tvirtas Tablet PC, NF80, 8 "IP66 Andriod 7.1 OS Veido atpažinimo Pažangios terminalas * 8" 800x1280 rezoliucija, talpinė touchscreen * CPU: RK3288 Cortex-A17, Saugojimas: 2G RAM, 16G ROM * Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo * Neprivaloma temperatūros matavimo funkcija
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido atpažinimas Tvirtas Tablet PC

8" IP66 Andriod 7.1 OS Veido atpažinimo Pažangios terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, talpinė Jutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Cortex-A17, Saugykla: 2G RAM, 16G ROM

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Neprivaloma temperatūros matavimo funkcija


Veido atpažinimas Tvirtas Tablet PC Savybės:

NF80T 开发信

Feature  (1)

Interface

Dimension


Veido atpažinimas Tvirtas Tablet PC Specifikacija:

Specification

Veido atpažinimo tvirtas Tablet PC taikymas:

Tai pramoninio lygio kokybės terminalas, skirtas biurų statybai, metro / geležinkelio stotims, gyvenamiesiems rajonams, vyriausybės salei, vaizdingai vietai, bilietų tikrinimo sistemai ir kt.

Application

 

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, kad gaminys nebūtų nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos, taip pat kad jis būtų tinkamas tiek naudojimui lauke, tiek patalpose.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Rodyti Sprendimas jūrų / karinės:

Neway's Marine & Military LCD Monitoriai ir ekranas yra specialiai atlaikyti nelygios vietovės, atšiaurių ir tvirtas aplinkos. VESA standartinis laikiklis yra daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai pritvirtinti. Taip pat sukurta siekiant atlaikyti atšiaurių karinių ir inžinerijos išgyventi reikliausių programų.

* ISO9001, t. y. patvirtinti, kad mūsų gaminiai atitinka GB/T9001-2008/ISO9001-2008 kokybės valdymo sistemų reikalavimus.

* Klausimas: Kokius sertifikatus turite?

A: Kadangi Europa ir Amerika yra mūsų pagrindinės rinkos, visi mūsų produktai yra su CE / RoHS / FCC / UL reikalavimus. Kai kuriuose modeliuose sertifikatai jau yra. Kitiems modeliams mums reikės jūsų pagalbos, kad galėtume taikyti sertifikatus.

Tyrimo