Veido atpažinimo tvirtas Tablet PC

Veido atpažinimo tvirtas Tablet PC, NF80, 8" IP66 Andriod 7.1 OS Face Recognition Intelligent Terminal * 8" 800x1280 resolution,Capacitive Touchscreen * CPU: RK3288 Cortex-A17, Storage: 2G RAM, 16G ROM * Support NFC,2M Camera for Face Recognition * Optional Temperature Measurement Function 8 8 8 800x1280 rezoliucija, talpinė touchscreen * CPU: RK3288 Cortex-A17, saugojimas: 2G RAM, 16G ROM * Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo * neprivaloma temperatūros matavimo funkcija
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido atpažinimo tvirtas Tablet PC

8" IP66 Andriod 7.1 OS Veido atpažinimo intelligent terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, talpinė touchscreen

* CPU: RK3288 Cortex-A17, Saugykla: 2G RAM, 16G ROM

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Pasirenkama temperatūros matavimo funkcija


Veido atpažinimo tvirtas Tablet PC Savybės:

NF80T 开发信

Feature  (1)

Interface

Dimension


Veido atpažinimo tvirtas Tablet PC specifikacija:

Specification

Veido atpažinimo tvirtas Tablet PC taikymas:

Tai pramoninio kokybės terminalas, skirtas biuro pastatui, metro / traukinių stotims, gyvenamajam rajonui, vyriausybės salei, vaizdingai vietovei, bilietų tikrinimo sistemai ir kt.

Application

 

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, kad gaminys negalėtų patekti į dulkes, vandenį ir kitą blogą aplinką, taip pat kad jis būtų tinkamas naudoti lauke ir patalpose.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded terminalo skydelio kompiuterio ir tt srityje Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Rodyti sprendimas jūrų / karinių:

Neway's Marine & Kariniai LCD monitoriai ir ekranas yra pagaminti specialiai atlaikyti grubus reljefas, atšiaurių ir tvirtas aplinkos aplinkoje. VESA standartinis laikiklis yra prieinamas daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai lengvai pritvirtinti. Taip pat sukurta atlaikyti atšiaurių karinių ir inžinerijos išgyventi reikliausių programas.

* ISO9001,kuris turi patvirtinti, kad mūsų produktai atitinka GB/T9001-2008/ISO9001-2008 kokybės valdymo sistemų reikalavimus.

* Klausimas: Kokius sertifikatus turite?

A: Kadangi Europa ir Amerika yra mūsų pagrindinės rinkos, visi mūsų produktai yra su CE / RoHS / FCC / UL reikalavimus. Kai kuriems modeliams sertifikatai jau yra prieinami. Kitiems modeliams mums reikės jūsų pagalbos, kad galėtume taikyti sertifikatus.

Hot Tags: veido atpažinimo tvirtas tablet pc, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like