Veido atpažinimo prieigos terminalas

Veido atpažinimo prieigos terminalas, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8" 800x1280 skiriamoji geba, neliečiama ekranas * CPU: RK3288 Quad-core; Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Support NFC, 2M Camera For Face Recognition Storage: 2G RAM, 8G EMMC * Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo * Parama Back-office valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido atpažinimo prieigos terminalas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8" 800x1280 rezoliucija, ne jutiklinis ekranas

* CPU: RK3288 Keturių branduolių; Sandėliavimas: 2G RAM, 8G EMMC

* Parama NFC, 2M kamera veido atpažinimo

* Parama Back-office valdymas


Veido atpažinimo prieigos terminalo funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Veido atpažinimo prieigos terminalo specifikacija:

NW80_10

Veido atpažinimo prieigos terminalo diegimas:

Optional-1

* Su 10 taškų talpinė multi touch, per žmogaus kūno dabartinis jautrumas pasiekti liesti funkcija, su tiksliai ir jautriai liesti poveikį. Talpinis jutiklinis ekranas turi būti paliestas tik be slėgio signalams generuoti.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded terminalo skydelio kompiuterio ir tt srityje. Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Bankomatas:

OEV pramonei labai svarbus pažangus saugumas, stabilumas ir ilgaamžiškumas. Mes sukūrėme pramoninį jutiklinio ekrano LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti puikiai nepertraukiamą dieną ir naktį, jie gali būti tinkamai paleisti net atšiaurioje aplinkoje.

* Neway yra globalizuotas OEM & ODM paslaugų teikėjas specializuojasi mokslinių tyrimų ir taikymo elektroninių ir kompiuterinių technologijų.

* Klausimas: Kaip apie importo mokesčius?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė mokėti importo mokesčius. Mes galime padėti jums sumažinti ir išvengti importo mokesčių deklaruojant mažas kainas, deklaruodami turinį kaip "elektroninius priedus" ar kitus daiktus ir siuntą paprastoje pakuotėje.

Ar turite kokių nors klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Mes tikimės bendradarbiauti su jumis!


Hot Tags: veido atpažinimo prieigos terminalas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like