Veido atpažinimo prieigos terminalas

Veido atpažinimo prieigos terminalas, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, jutiklinis ekranas * CPU: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikykite „back-office“ valdymą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Veido atpažinimo prieigos terminalas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Veido atpažinimo prieigos terminalo funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Veido atpažinimo prieigos terminalo specifikacija:

NW80_10

Veido atpažinimo prieigos terminalas

Optional-1

* Su 10 taškų talpiniu daugialypiu prisilietimu, per žmogaus kūną' dabartinis jautrumas jutimo funkcijai, turintis tikslų ir jautrų prisilietimo efektą. Talpinį jutiklinį ekraną reikia liesti tik nereikalaujant slėgio signalams generuoti.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Bankomatas:

Pažangus saugumas, stabilumas ir ilgaamžiškumas yra labai svarbūs bankomatų pramonei. Mes sukūrėme pramoninį jutiklinio ekrano LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti nepertraukiamai dieną ir naktį, juos galima tinkamai paleisti net ir atšiaurioje aplinkoje.

* „Neway“ yra globalizuotas OEM&stiprintuvas; ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimai ir taikymas.

* Klausimas: kaip dėl importo mokesčių?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė sumokėti importo mokesčius. Mes galime padėti jums sumažinti ir išvengti importo mokesčių deklaruodami mažas kainas, skelbdami turinį kaip"" elektroniniai priedai"" ar kiti daiktai ir siuntimas paprastoje pakuotėje.

Ar turite klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Tikimės bendradarbiauti su jumis!


Hot Tags: veido atpažinimo prieigos terminalas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like