Durų prieigos priemonė

Durų prieigos priemonė, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikymas „Back-office“ valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Durų prieigos priemonė

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Durų prieigos priemonės savybės:

GOOGLE-1

Optional-4

Google-2

Google-3


Durų prieigos priemonės specifikacija:

NW80_10

Durų prieigos priemonės montavimas:

Optional-1

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, aukštesnį spalvų atkūrimą, aiškesnius vaizdus; mažos energijos sąnaudos, ilgas tarnavimo laikas, tinkamas ilgam nepertraukiamam darbui.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Avionika:

Pateikite puikias spalvas ir aiškumą tvirtų plokščių plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalvotos aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos ir iškraipo vaizdus be mirksėjimo. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai platūs žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie kliento įrangos.

* Profesionalus aptarnavimas pasauliniams klientams. „Neway“ naudoja visiškai naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kitus LCD ekranus, kad gamintų mūsų produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinį kompiuterį.

* Klausimas: kokia jūsų OEM paslauga mano dideliam užsakymui?

A: 1). Uždėkite savo prekės ženklą ant prietaiso korpuso spausdindami lazeriu

2). Įdėkite savo etiketę po prietaiso korpusu;

3). Tiekimo garantijos kortelę pakuotėje nemokamai;

4). Sukurkite įkrovos sąsają naudodami savo įmonės logotipą ar prekės ženklą nemokamai.

Hot Tags: durų prieigos priemonė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like