Prieigos kontrolės tabletės

Prieigos kontrolės tabletės, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikymas „Back-office“ valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prieigos kontrolės tabletės

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, neliečiamasis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Prieigos kontrolės tablečių funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-3

Google-2

Google-3


Prieigos kontrolės tablečių specifikacija:

NW80_10

Prieigos kontrolės tablečių diegimas:

Optional-1

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzeliažą. Visų metalinių korpusų konstrukcinis dizainas yra tvirtas, prieš seisminį, patvarus, atsparus aukštai ir žemai temperatūrai, efektyviai praleidžia šilumą ir gali būti naudojamas sunkioje aplinkoje.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Navigacijos&stiprintuvas; Matavimas:

GPS technologijos derinimas su „Neway&# 39“ monitoriaus ir valdymo platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, „Neway&# 39“ monitoriaus ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėse esančioje navigacijos įrangoje, „Radar“ sistemoje, GPS navigacijoje sistema, sonaro sistema ir kt.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir jie turėjo gerą reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė turi patvirtintas ataskaitas ir sertifikatus apie CE, FCC ir kt.

* Klausimas: kokia' jūsų aptarnavimas po pardavimo?

A: Jei kils kokių nors problemų, mūsų atsakymą gausite per 24 valandas. Sprendimą akimirksniu pasiūlys mūsų profesionali ir stipri techninė komanda.

Hot Tags: prieigos kontrolės planšetiniai kompiuteriai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like