Prieigos kontrolės kompiuteris

Prieigos kontrolės kompiuteris, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikymas „Back-office“ valdymas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prieigos kontrolės kompiuteris

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Prieigos kontrolės kompiuterio funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-3

Google-2

Google-3


Prieigos kontrolės kompiuterio specifikacija:

NW80_10

Prieigos kontrolės kompiuterio diegimas:

Optional-1

* Nuolatinės srovės prievadas ir nuolatinės srovės kabelis neprivalomi. 3 mm arba 10 mm rėmo plonas priekinis skydelis, tinkama spintelė, aliuminio lydinio apvalkalas, geros mechaninės savybės, geresni šilumos išsklaidymo rezultatai.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Avionika:

Pateikite puikias spalvas ir aiškumą tvirtų plokščių plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalvotos aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos ir iškraipo vaizdus be mirksėjimo. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai platūs žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie kliento įrangos.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų gaminiai buvo išbandyti ir nustatyta, kad jie atitinka minėtą tyrimą.

* Klausimas: ar esate gamintojas?

A: Taip. Mūsų įmonės būstinė yra Kinijos Fujian mieste, gamykloje Zhangzhou mieste.


Hot Tags: prieigos kontrolės kompiuteris, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like