Prieigos kontrolė ir temperatūros aptikimas

Prieigos kontrolė ir temperatūros aptikimas, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikykite „back-office“ valdymą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prieigos kontrolė ir temperatūros aptikimas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, neliečiamasis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


Prieigos kontrolės ir temperatūros aptikimo funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-3

Google-2

Google-3


Prieigos kontrolės ir temperatūros aptikimo specifikacija:

NW80_10

Prieigos kontrolės ir temperatūros aptikimo įrengimas:

Optional-1

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, aukštesnį spalvų atkūrimą, aiškesnius vaizdus; mažos energijos sąnaudos, ilgas tarnavimo laikas, tinkamas ilgam nepertraukiamam darbui.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Optimizuota logistika:

Pažangaus transporto parko taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų valdymo valdymą, bet ir skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinti saugų transporto saugumą. visas personalas, atlikdamas oficialias pareigas fronte.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos linijos R& D technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino& sistemos struktūros projektavimas, PCB projektavimas&stiprintuvas; aparatūros projektavimas, programinės aparatinės įrangos&stiprintuvas; programinės įrangos projektavimas, taip pat sistemos integravimas.

* K : Kokios yra siuntimo sąlygos?

Taip pat priimtinos DHL, „Fedex“, UPS, TNT, EMS ir kitos siuntimo sąlygos.

Hot Tags: prieigos kontrolė ir temperatūros aptikimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like