8 colių veido atpažinimas

8 colių veido atpažinimas, NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas * 8 "800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas * Procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC * Palaikoma NFC, 2M kamera veido atpažinimui * Palaikykite „back-office“ valdymą
Pokalbis dabar

Informacija apie

8 colių veido atpažinimas

NW80, 8 colių veido atpažinimo ir temperatūros matavimo terminalas

* 8&citata; 800x1280 skiriamoji geba, ne jutiklinis ekranas

* Centrinis procesorius: RK3288 keturių branduolių; Saugykla: 2G RAM, 8G EMMC

* Palaikykite NFC, 2M kamerą veido atpažinimui

* Palaikykite „Back-office“ valdymą


8 colių veido atpažinimo funkcijos:

GOOGLE-1

Optional-3

Google-2

Google-3


8 colių veido atpažinimo specifikacija:

NW80_10

8 colių veido atpažinimo įrengimas:

Optional-1

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, varžinį / talpinį prisilietimą, priekinis skydelis atitinka IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas, efektyviai išsklaidantis šilumą.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Avionika:

Pateikite puikias spalvas ir aiškumą tvirtų plokščių plokščių monitorių duomenų ar grafinių programų atveju. Garantuota mechaninė ir elektroninė sąsaja, kad būtų lengva montuoti ir prijungti prie kliento įrangos.

* „Neway“ stebės klientų' išbandykite laiku, o mūsų produktai paprastai sulaukia daug gerų klientų atsiliepimų ir pakartotinio verslo, tada sukurkite ilgalaikius santykius su klientais.

* Klausimas: kiek laiko trunka laikas?

A: Paprastai kalbant, 1-3 dienos mėginiams, 7 darbo dienos dideliam užsakymui.


Hot Tags: 8 colių veido atpažinimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like