Rack Mount Dual Monitor

Rack Mount Dual Monitor RM70S: 3RU Rack Mount Dual 7 colių monitorius - Dual 7 colių 16: 9 IPS stebėjimo įranga - 1280x800 skiriamoji geba - 400 cd / m2 ryškumas, 800: 1 didelis kontrastas - 3G-SDI, HDMI, YPbPr, sudėtinis, Tally, VGA, LAN - TALLY sąsaja su indikatoriumi. - Rack Mount Dual Monitor.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rack Mount Dual Monitor

RM70S: 3RU Rack Mount Dual 7 colių monitorius

- Dual 7 colių 16: 9 IPS stebėjimo įranga

- 1280x800 rezoliucija

- 400cd / m2 ryškumas, 800: 1 didelis kontrastas

- 3G-SDI, HDMI, YPbPr, kompoziciniai, Tally, VGA, LAN

- TALLY sąsaja su indikatoriumi.

- Rack Mount Dual Monitor.

HDMI-RM70S详情页 (1)

„Rack Mount Dual Monitor“ funkcija:

HDMI-RM70S详情页 (5)

Rack Mount Dual Monitor specifikacija:

HDMI-RM70S详情页 (6)

Rack Mount Dual Monitor priedai:

X2

„Rack Mount Dual Monitor“ taikymas:

„Rack Mount Dual Monitor“ turi novatorišką aukšto efektyvumo dizainą specialiai kino įguloms ir kino gamybai. Arba profesionaliems HDV ir HDSLR fotoaparatams. Jų profesinės funkcijos padeda vartotojams tiksliai stebėti fotografuojant, filmuojant ir grojant filmus.

摄影 类 应用

* Atsparus jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, netgi su pirštine, ir jį galima naudoti rankraščio atpažinimui.

* Neway yra brandi patyrusi kompanija, turinti elektroninėje srityje daugiau kaip 16 metų, aukštos kokybės ir konkurencingos kainos rinkoje. Be to, mes turime didžiausią lankstų OEM paslaugą, kuri suteiks kiekvienam klientui nurodytą dizainą.

* „Neway“ sukūrė LCD monitorius, skirtus teikti įvairią informaciją ir pramogas keleiviams, taip pat teikti daugybę techninės informacijos ir veiklos platformą, skirtą prižiūrėtojams.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* Q: Ar galite teikti DIY / OEM / ODM paslaugą?

A: Taip, prašome informuoti CPU, atmintį, SSD arba HDD, WIFI, sąsajos prievadus ir OS, pakuotės dėžutę ir korpusą (išorinį apvalkalą), kaip pageidaujate, kainos bus keičiamos pagal kiekį ir specifikaciją

* Q: Koks yra daugiausia jūsų produktų taikymas?

A: Priklauso nuo klientų naudojimo, plačiai naudojamų laivyno siuntimo, pramonės kontrolės, transliavimo, „SmartHOME“, CCTV ir kt.

* Q: Koks jūsų tarptautinis verslas?

A: 90%

* Q: Kaip MTTP investuoja?

A: Mes daug dėmesio skiriame technikos atnaujinimui ir produktų patobulinimams, kasmet investuojame 20 proc. Pelną į MTTP, kad įsitikintume, jog pasieksime laiką.

* Q: Kada jūsų įmonė yra įsteigta?

A: 2005 m

* Q: Ar palaikote alibaba prekybos užtikrinimą

A: TAIP

Tyrimo