Rack Monitoriai

Rack monitoriai RM173S: 17,3 colio „Full HD 1RU“ stovo tvirtinimo vaizdo monitorius - 17,3 colių 8 bitų 16: 9 IPS vaizdo monitorius - „Full HD“ 1920 x 1080 skiriamoji geba - 300 cd / m2 nit, 700: 1 didelis kontrastas - HDMI, garso, DVI, SDI, Tally - Dizainas su ištraukiamuoju stalčiu - 1 RU stovo laikiklis Rack monitoriai Įranga: stovo monitoriai ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rack Monitoriai

RM173S: 17,3 colio „Full HD 1RU“ stovo tvirtinimo vaizdo monitorius

- 17,3 colio 8 bitų 16: 9 IPS vaizdo monitorius

- Full HD 1920x1080 skiriamoji geba

- 300 cd / m2 nit, 700: 1 didelis kontrastas

- HDMI, garso, DVI, SDI, Tally

- Dizainas su ištraukiamuoju stalčiu

- 1 RU stovo laikiklis

HDMI-RM173S详情页 (1)

Rack monitorių funkcijos:

HDMI-RM173S详情页 (6)

Rack Monitorių specifikacija:

HDMI-RM173S详情页 (7) 

Rack monitorių taikymas:

Jei jums reikia aukštos kokybės ir profesionalaus stebėjimo, „NEWAY Rack Monitor“ yra puikus sprendimas. Jis yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima naudoti iš transliavimo įrenginio, mobilios kepenų gamybos ar rinkinio, skirto filmų kūrimui.

QQ 图片 20181018164314

* Jis yra su „ Resistive“ jutikliniu ekranu. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkėms, vandens garams ir alyvos taršai ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje. Atsparus jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, netgi su pirštine, ir gali būti naudojamas rašysenos atpažinimui.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* AFC transportavimo sprendimas


„Neway“ LCD monitorius su atsparumu vibracijai, atsparumas smūgiams, mažas energijos suvartojimas ir plataus diapazono įtampos funkcijos atitinka sparčiai besivystančią transporto pramonę. „Neway“ sukūrė LCD monitorius, skirtus teikti įvairią informaciją ir pramogas keleiviams, taip pat teikti daugialypę techninę informaciją ir veiklos platformą, skirtą fono priežiūros institucijoms.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Klausimas. Kokia yra jūsų OEM paslauga, skirta mano užsakymui?

A: 1). Įdėkite savo prekės ženklą ant prietaiso korpuso lazeriu

2). Įdėkite savo etiketę po prietaiso korpusu;

3). Garantijos kortelės pristatymas pakuotėje nemokamai;

4). Padarykite sąsają su savo įmonės logotipu ar prekės ženklu nemokamai.

Tyrimo