Stebėkite dvigubą ekraną

Ekrano dvigubas ekranas RM71A: dvigubas 7 colių stovo monitorius - platus žiūrėjimo kampas, - didelė skiriamoji geba: 800 × 480, - didelis ryškumas: 400cd / ㎡, - didelis kontrastas: 500: 1, - dvigubas VGA, DVI, vaizdo įėjimas / išėjimas, Metalo korpusas, - Tvirtas ir plonas dizainas, - Nepriklausomi maitinimo jungikliai - Rack Mountable Monitor Rack ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Stebėkite dvigubą ekraną

RM71A: dvigubas 7 colių stovo monitorius

- Platus žiūrėjimo kampas,

- Aukšta raiška: 800 × 480,

- Didelis ryškumas: 400 cd / ㎡,

- Didelis kontrastas: 500: 1,

- Dvigubas VGA, DVI, vaizdo įėjimas / išėjimas, metalinis korpusas,

- tvirtas ir plonas dizainas,

- Nepriklausomi maitinimo jungikliai

- Rack Mount Dual Monitor

RM71  Mail V1.0

Stebėkite dvigubo ekrano specifikaciją:

RM71-2

Monitoriaus dvigubo ekrano priedai:

X2

Apie mus:

Mes turime profesionalų R & D komanda gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kurie perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

公司 信息

* Neway yra brandi patyrusi kompanija, turinti elektroninėje srityje daugiau kaip 16 metų, aukštos kokybės ir konkurencingos kainos rinkoje. Be to, mes turime didžiausią lankstų OEM paslaugą, kuri suteiks kiekvienam klientui nurodytą dizainą.

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse. „Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.

* Q. Kiek laiko reikia paruošti mėginį?

A: Priklausomai nuo įvairių produktų, gali prireikti 3-7 dienų.

* Q: Kada jūsų įmonė yra įsteigta?

A: 2005 m

* Q: Ar palaikote alibaba prekybos užtikrinimą

A: TAIP

* Q: Ar turite visą HD ekraną?

A: TAIP, mes taip pat turime pilną HD skydelį ir 4K skydelį

* Klausimas: koks yra jūsų pilnas HD ekrano dydis?

A: 5 colių, 7 colių, 13,3 colių, 15,6 colių ir 21,5 colių

* Q: Ar jūsų monitorius palaiko KIOSK programą?

A: TAIP

Tyrimo