„DVI Multi Monitor“

„DVI Multi Monitor RM71“, dvigubas 7 colių 3RU stelažo monitorius tiesioginiam demonstravimui ir stebėjimui * Dvigubas 7 '', 800x480, 400 cd / m2 ryškumas * Metalo korpusas, tvirtas ir plonas dizainas * RM71A su dvigubu vaizdo įėjimu ir išvestimi, dvigubu VGA įėjimu ir išvestimi * RM71D su dvigubu vaizdo įėjimu ir išėjimu, dvigubu VGA įėjimu ir išėjimu, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

„DVI Multi Monitor“

RM71, dvigubas 7 colių 3RU stelažo monitorius, skirtas gyvai rodyti ir stebėti


* Dvigubas 7 '', 800x480, 400 cd / m2 ryškumas

* Metalinis korpusas, tvirtas ir plonas dizainas

* RM71A su dvigubu vaizdo įvestimi ir išvestimis, dviguba VGA įvestimi ir išvestimis

* RM71D su dvigubu vaizdo įėjimu ir išėjimu, dvigubu VGA įvestimi ir išėjimais, dvigubu DVI įėjimu ir išėjimu

RM71 paštas V1.0

„DVI Multi Monitor“ savybės:

RM71

Daugiafunkcio DVI monitoriaus matmenys:

RM71-1

„DVI Multi Monitor“ specifikacija:

RM71-2


„DVI Multi Monitor“ taikymas :

3RU stelažų monitoriai su dvigubu 7 colių ekranu įsitikinkite, kad gyvą sceną galima patogiai stebėti naudojant kelis ekranus.

HDMI 运用 图 -3

* Darbo temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinė oro drėgmė 10% ~ 90% (be kondensacijos), 365 dienos * 24 valandos dirbant bet kokiu oru. Priimkite pramoninio valdymo HD LCD ekraną ir LED ekrano apšvietimą, paryškinkite vaizdą, puikios spalvos.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* „Touch“ sprendimai transportui: „Neway“ sukūrė savo reputaciją transportavimo rinkoje, siūlydama aukščiausio lygio jutiklinio ekrano ir „touchmonitor“ sprendimus. Tiesą sakant, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatams metro stotyse ir kitiems sistemų integratoriams transporto srityje. „Neway“ yra skirta pristatyti moderniausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams geriausią pranašumą.

* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų gaminiai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas - reikalavimus.

* Q: Ar galiu imti pavyzdį? Ar tai nemokama?

A: Mes darome užsakymų pavyzdžius, bet kaina yra pirkėjo pusėje.

Tyrimo