Dvigubo stelažo monitorius

Dvigubo stelažo monitorius RM71, Dvigubas 7 colių 3RU stelažo monitorius tiesioginiam demonstravimui ir stebėjimui * Dvigubas 7 '', 800x480, 400 cd / m2 ryškumas * Metalo korpusas, tvirtas ir plonas dizainas * RM71A su dvigubu vaizdo įėjimu ir išvestimi, dvigubu VGA įėjimu ir išėjimu * RM71D su dvigubu vaizdo įėjimu ir išėjimu, dvigubu VGA įėjimu ir išėjimu, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Dvigubo stelažo monitorius

RM71, dvigubas 7 colių 3RU stelažo monitorius, skirtas gyvai rodyti ir stebėti


* Dvigubas 7 '', 800x480, 400 cd / m2 ryškumas

* Metalinis korpusas, tvirtas ir plonas dizainas

* RM71A su dvigubu vaizdo įvestimi ir išvestimis, dviguba VGA įvestimi ir išvestimis

* RM71D su dvigubu vaizdo įėjimu ir išėjimu, dvigubu VGA įvestimi ir išėjimais, dvigubu DVI įėjimu ir išėjimu

RM71 paštas V1.0

Dvigubo stovo monitoriaus savybės:

RM71

Dviejų stelažų monitoriaus matmenys:

RM71-1

Dviejų stovų monitoriaus specifikacija:

RM71-2


Dvigubo stelažo monitoriaus taikymas :

3RU stelažų monitoriai su dvigubu 7 colių ekranu įsitikinkite, kad gyvą sceną galima patogiai stebėti naudojant kelis ekranus.

HDMI 运用 图 -3

* Pasirenkamas nuolatinės srovės prievadas ir nuolatinis kabelis. 3 mm arba 10 mm plonas priekinis skydelis, tinkamas įdėtas korpusas, aliuminio lydinio apvalkalas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsiskyrimas.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* „Touch“ sprendimai transportui: „Neway“ sukūrė savo reputaciją transportavimo rinkoje, siūlydama aukščiausio lygio jutiklinio ekrano ir „touchmonitor“ sprendimus. Tiesą sakant, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatams metro stotyse ir kitiems sistemų integratoriams transporto srityje. „Neway“ yra skirta pristatyti moderniausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams geriausią pranašumą.

* RoHS, kuris patvirtina, kad remiantis bandymais, atliktais kaip bandymo ataskaita, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos 2002/95 / EB, 2005/618 / EB reikalavimus.

* Q: Ar turite susijusių produktų?

A: Mes taip pat siūlome:

1) 10,1 colio, 13,3 colio, 14 colių, 15,6 colio, 18,5 colio, 21,5 colio „Android“ viskas viename kompiuteryje ir monitoriuje.

2) 12,1 colio, 15 colių, 15,6 colio, 18,5 colio, 19 colių, 21,5 colio „Windows“ pramoninio skydo kompiuteris ir monitorius.

Tyrimo