Rodyti kelių monitorių

Ekranas Multi Monitor RM71A: dvigubas 7 colių stovo monitorius - platus žiūrėjimo kampas, - didelė raiška: 800 × 480, - didelis ryškumas: 400cd / -, - didelis kontrastas: 500: 1, - dvigubas VGA, DVI, vaizdo įėjimas / išėjimas, Metalo korpusas, - Tvirtas ir plonas dizainas, - Nepriklausomi maitinimo jungikliai - Rack Mountable Monitor Rack ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rodyti kelių monitorių

RM71A: dvigubas 7 colių stovo monitorius

- Platus žiūrėjimo kampas,

- Aukšta raiška: 800 × 480,

- Didelis ryškumas: 400 cd / ㎡,

- Didelis kontrastas: 500: 1,

- Dvigubas VGA, DVI, vaizdo įėjimas / išėjimas, metalinis korpusas,

- tvirtas ir plonas dizainas,

- Nepriklausomi maitinimo jungikliai

- Rack Mount Dual Monitor

RM71 paštas V1.0

Rodyti kelių monitorių specifikaciją:

RM71-2

Rodyti kelių monitorių priedus:

X2

Rodyti kelių monitorių taikomąją programą:

Į šią „Multi Multi Monitor“ seriją įeina tinkamos sąsajos, tokios kaip VGA, HDMI, DVI, AV. Su mažesniu energijos suvartojimu, jie plačiai naudojami įvairiose srityse, pvz., Medicinos srityje, specializuotoje zonoje, finacial srityje, švietimo srityje ir kt.

触摸 显示器 应用

* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Neway įkurta 2001 m., Mes visada atkreipti mūsų dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros produktus, turtingą patirtį tiekiant Panel PC ir Monitorius į pasaulio šalį.

* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namie ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Klausimas. Kaip apie importo mokesčius?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė mokėti importo mokesčius. Mes galime padėti jums sumažinti ir išvengti importo mokesčių deklaruodami mažas kainas, deklaruodami turinį kaip „elektroninius priedus“ ar kitus daiktus ir pristatydami paprastą pakuotę.

Ar turite klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Mes tikimės bendradarbiauti su jumis!

* Q: Kaip parduodama pasaulinė rinka?

A: Daugiau nei 90 pasaulio šalių, daugiausia Europoje, Azijoje, Šiaurės Amermicoje, Pietų Amerikoje ir kt.

* Q: Kaip yra jūsų QC sistema?

A: Susipažinkite su ISO9001, ir kartu su tiekimo grandinės valdymu, MTTP dalyvavimu, procesų kontrole ir pristatymu.

* Q: Koks yra daugiausia jūsų produktų taikymas?

A: Priklauso nuo klientų naudojimo, plačiai naudojamų laivyno siuntimo, pramonės kontrolės, transliavimo, „SmartHOME“, CCTV ir kt.

* Q: Koks jūsų tarptautinis verslas?

A: 90%

* Q: Kaip MTTP investuoja?

A: Mes daug dėmesio skiriame technikos atnaujinimui ir produktų patobulinimams, kasmet investuojame 20 proc. Pelną į MTTP, kad įsitikintume, jog pasieksime laiką.

Tyrimo