Profesionalūs monitoriai

Profesionalūs ekrano monitoriai CL1015S, 10,1 colio daugiafunkcinis LCD ekranas * 10,1 "plataus ekrano LCD ekranas * SD, HD ir 3G-SDI, palaikymas 1080p / 24,25,30Hz * 350cd / m2 Ryškumas, 1280x800 skiriamoji geba * Gausus signalų sąsaja * darbalaukis Sulankstomas laikiklis * VESA 75MM tvirtinimo angos Profesionalus ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Profesionalūs monitoriai

CL1015S, 10,1 colio daugiafunkcinis LCD monitorius
* 10,1 "LCD ekranas
* SD, HD ir 3G-SDI, palaikymas 1080p / 24,25,30Hz
* 350cd / m2 ryškumas, 1280x800 rezoliucija
* Gausus signalo sąsaja
* „Desktop Folding Bracket“
* VESA 75MM tvirtinimo angos

Profesionalaus ekrano monitorių sąsaja:

Profesionalaus ekrano monitorių specifikacija:

Profesionalaus ekrano monitorių taikymas:

Specifinis monitorius pagal „Neway“ su transliavimo monitoriumi „Full HD“ vaizdo kameroms ir DSLR. Taikymas CCTV stebėjimui ir filmų kūrimui. VGA应用

* Su 10 taškų talpos multi touch, per žmogaus kūno dabartinį jautrumą, kad pasiektų jutiklinę funkciją, su tiksliu ir jautrumu. Talpos jutikliniam ekranui reikia paliesti tik tada, kai nereikia slėgio signalams generuoti.
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* Palieskite švietimo ir mokymo sprendimus:
Mes siūlome „touch“ sprendimus beveik visoms švietimo srities taikomosioms programoms - nuo interaktyviosios baltos lentos klasėje iki specialybės, rodomos laboratorijose, nuo skaitmeninių knygų bibliotekoje iki stotelių, esančių studentų sąjungoje. Mes galime patenkinti šiuos griežtus reikalavimus ir pateikti tinkamiausius produktus švietimui ir mokymui.
* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.
* Q: Koks jūsų „transportion“ būdas?
A: DHL, FedEx, ORO, jūros

Tyrimo