HDMI gamybos monitorius

HDMI gamybos monitorius CM70S, 7 colių 1280x800 skiriamoji geba, IPS ekranas CCTV 7 colių 3G-SDI monitorius * IPS ekranas, 1280 * 800 skiriamoji geba, palaiko HD signalo įvestį. * 400cd / m2 ryškumas, 800: 1 didelis kontrastas * SDI įvestis HDMI įvestis ir išėjimas, AV, YPbPr įvestis * DV / ANTON / V-Mount baterijos palaikymas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

HDMI gamybos monitorius

CM70S, 7 "1280x800 skiriamoji geba, IPS ekranas CCTV 7 colių 3G-SDI monitorius


* IPS ekranas, 1280 * 800 raiška, palaiko HD signalo įvestį.

* 400cd / m2 ryškumas, 800: 1 didelis kontrastas

* SDI įėjimas ir išėjimas, HDMI įėjimas ir išėjimas, AV, YPbPr įvestis

* DV / ANTON / V-Mount akumuliatoriaus atrama


HDMI gamybos monitoriaus funkcijos: HDMI-CM70S 详情 页 -_02

HDMI gamybos monitoriaus specifikacija:

HDMI-CM70S 详情 页 -_11

HDMI gamybos monitoriaus formatas:

HDMI-CM70S 详情 页 -_12HDMI-CM70S 详情 页 -_13

HDMI gamybos monitoriaus taikymas :

Nešiojamas dizainas idealiai tinka filmų kūrėjams, kad būtų galima montuoti ant stabilizatoriaus, tiksliai atskleisti ir sutelkti kiekvieną fotografiją.

HDMI 运用 图 -3

* Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis / taikymu. Palaikymas be prisilietimo, pasipriešinimo, talpinis jutimas, infraraudonųjų spindulių ryšys ir pan.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.

* Q: Jei mygtukų funkcija gali būti iš naujo apibrėžta?

A: TAIP.

Hot Tags: HDMI gamybos monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like