Lauko monitoriaus pasiekimas

Lauko monitorius pasiekė aukščiausią lygį CK750S, mažos kainos 7 "FHD 4K HDMI ir 3G SDI transliacijų monitorius. 1) 1920x1200 skiriamoji geba, 500 cd / m2 ryškumas, 1000: 1 kontrastas, 8 bitų„ Full HD “IPS skydas 2) HDMI įvestis ir išvestis, SDI įvestis ir išvestis. 3) Su daugybe kamerų papildomų funkcijų 4) Kompaktiškas ir tvirtas motininio korpuso dizainas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lauko monitoriaus pasiekimas

„CK750S“, mažos kainos 7 colių „FHD 4K“ HDMI ir 3G SDI transliacijų monitorius.


1) 1920x1200 skiriamoji geba, 500 cd / m2 ryškumas, 1 000: 1 kontrastas, 8 bitų „Full HD“ IPS skydelis

2) HDMI įvestis ir išvestis, SDI įvestis ir išvestis

3) Su daugybe kamerų pagalbinių funkcijų

4) Kompaktiškas ir tvirtas motininio korpuso dizainas

5) Su F970 akumuliatoriaus plokšte, įmontuota 3–4 darbo valandoms

CK750S- 详情 页 _02

Lauko monitoriaus maksimalios savybės:

CK750S- 详情 页 _07

Lauko monitoriaus maksimali specifikacija:

CK750S- 详情 页 _13

Lauko monitoriaus didžiausias taikymas :

HDMI 运用 图 -3

* Suderinamas su įvairiomis pramonės sistemomis / taikymu. Palaikymas be prisilietimo, varžinis prisilietimas, talpinis jutiklis, infraraudonųjų spindulių lietimas ir tt. Jutiklinėms funkcijoms naudoti USB / RS232 / RJ45 prievadą.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Sprendimas pramonei ir gamybai: Pramonės ir gamybos įmonėse naudojami pramoninio lygio tvirtos plokštumos ekranai, skirti įvairiems tikslams, įskaitant proceso stebėjimą ir valdymą, judesio valdymą, gamyklos automatizavimą, saugą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir dar daugiau. Niekada pramoninio lygio skystųjų kristalų monitoriai idealiai tinka tokiai aplinkai. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo pultams, žmogaus ir mašinos sąsajai (HMI) bei mašinos stebėjimui. Atidaryti rėmo ir skydo montavimo monitoriai palengvina montavimą.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir CE, FCC ir kt. Sertifikatus.

* Kl .: Ar jūsų prietaisas gali veikti 24–7 dienas? O kaip temperatūros diapazonas, kuriame jis gali veikti?

A: Taip, mūsų kompiuteriai gali dirbti 24–7 dienas, o darbo temperatūra yra 0–40 laipsnių Celsijaus. Tai viskas dėl mūsų dizaino be ventiliatoriaus, taupančios vietos, be triukšmo, mažos energijos sąnaudos, didelis išplėtimas - tai mini kompiuterio pranašumai, palyginti su staliniu kompiuteriu.

Tyrimo