Transliavimo vaizdo monitorius

Transliavimo vaizdo monitorius CM970SDI: 9,7 colio 3G-SDI HDMI lauko monitorius - 9,7 colio IPS skydas 178 ° platus vaizdo kampas - 350 cm / m2 ryškumas, 900: 1 kontrastas - laikykitės IP52 standartinio -9 colių SDI lauko monitoriaus transliavimo vaizdo monitoriaus funkcijos: transliacija Vaizdo monitoriaus specifikacija: transliavimo vaizdo įrašas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Transliavimo vaizdo monitorius

CL1018S: 10,1 colio HD SDI jutiklinis monitorius

- 10,1 colio IPS skydelis 170 ° platus peržiūros kampas

- ryškumas - 350 cd / m2, kontrastas - 800: 1

- Spalva / RGB histograma, bangos forma, vektoriaus apimtis ir garso lygio matuoklis

- 10,1 colio „ Multi-touch Capacitive Field“ HDMI monitoriusTransliavimo vaizdo stebėjimo funkcijos:

8

9

10

Transliavimo vaizdo monitoriaus specifikacija:

11Vaizdo transliacijos vaizdo monitorius apie JAV :

Quanzhou NEWAY Industrial Limited yra profesionalus mobiliojo garso ir vaizdo produktų gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos žemyno nuo 2002 metų.

Bazė apie MTTP departamentas ir rinkos paklausa , mes sukurti daug rūšių naujų produktų OEM ir ODM VGA jutiklinis ekranas TFT LCD monitorius / HDMI lauko monitorius / įterptųjų jutiklinis ekranas TFT LCD monitorius klientams Japonijoje ir JAV.

Mes sukūrėme ryšius su daugiau nei 200 prekės ženklų didmenininkų, mažmenininkų ir elektroninių prekybos centrų visame pasaulyje. Mūsų misija - profesionali, greita, nuostabi po truputį teikianti paslauga.

QQ 图片 20181018164248

* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Visi gamybos procesai grindžiami strateginiu produktų planavimu. Mes kontroliuojame kiekvieną gamybos etapą nuo žaliavų tikrinimo iki gatavų produktų.

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse. „Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* 12 mėnesių garantija

Jei po 15 dienų nuo gavimo dienos ir per vienerius metus produktas turi kokių nors mechaninių problemų

garantija:

1) Klientas gali atsiųsti produktą į „NEWAY“ nemokamai. Klientas yra atsakingas už

krovinius.

2) Po remonto „NEWAY“ grąžins produktą atgal klientui ir sumokės už krovinį.

3) Jei klientas gali atlikti remontą vietoje, „NEWAY“ gali pateikti atitinkamas dalis. Abi pusės

yra atsakingi už reikalingas dalis ir krovinius.

* K: Kas yra garantija?

A : Garantijos laikas yra 1 metai be žmogaus padarytos žalos.

Tyrimo