„Broadcast Hd Monitor“

HD transliacijos HD monitorius CL1018S: 10.1 "3G-SDI monitorius - spalvų / RGB histograma, bangos forma, vektoriaus apimtis ir garso lygio matuoklis, - daugiafunkcinis talpinis ekranas, -IPS skydelis 170 °, 1280 × 800, 800: 1, : 3G-SDI, HDMI, VGA, AV įvestis, -Tally indicing, Slimmer & portable design!
Pokalbis dabar

Informacija apie

HD transliacija

CL1018S: 10,1 "3G-SDI monitorius

- spalvos / RGB histograma, bangos forma, vektoriaus apimtis ir garso lygio matuoklis,

-Multi-touch talpinis ekranas,

-IPS skydelis 170 °, 1280 × 800, 800: 1

-Papildomos sąsajos: 3G-SDI, HDMI, VGA, AV įvestis,

-Taliu nurodymas, plonesnis ir nešiojamas dizainas!


HD transliavimo funkcijos:

8

9

10

Transliavimo HD monitoriaus specifikacija:

11HD transliacija apie JAV :

Quanzhou NEWAY Industrial Limited yra profesionalus mobiliojo garso ir vaizdo produktų gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos žemyno nuo 2002 metų.

Bazė apie MTTP departamentas ir rinkos paklausa, mes sukurti daug rūšių naujų produktų OEM ir ODM VGA jutiklinis ekranas TFT LCD monitorius / HDMI lauko monitorius / įterptųjų jutiklinis ekranas TFT LCD monitorius klientams Japonijoje ir JAV.

Mes sukūrėme ryšius su daugiau nei 200 prekės ženklų didmenininkų, mažmenininkų ir elektroninių prekybos centrų visame pasaulyje. Profesionali, greita, nuostabi po truputį teikiama paslauga yra mūsų misija.

QQ 图片 20181018164248

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* Mes turime puikią paslaugų sistemą, gerą produkto kokybę, greitą logistikos paslaugą, palankią kainą, garantijos garantiją, pasirinktinį apmokėjimą. Visada pirmiausia įdėjome klientą, pažadame Jums, mūsų atsakomybė, mūsų siekis įgyti abipusę naudą, bus geranoriškai su mumis.

* Pramoninė automatika


Didėjant pramoninių automatikos įrenginių sudėtingumo reikalavimams, „Neway“ sukūrė „All in one“ integruotą panelinį kompiuterį nuo 7 "iki 22". Jis gali padėti užbaigti kai kurias serijos operacijas, pvz., Parodyti produkto parametrų būseną, kontroliuoti sistemos veikimą, istorinių duomenų užklausą ir statistiką, techninės priežiūros įrašų užklausą ir pan. Tai operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas būtų sklandus. Pramonės automatikos ekrano sprendimas.

* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.

* Klausimas: po to, kai gavau produktus, jei produktai yra sugadinti, kokios aptarnavimo paslaugos jums teikiamos?

A: Pirma, susisiekite su mumis ir pasakykite mums problemas, galime jums duoti gerus sprendimus, Antra, jūs galite grąžinti prekes ir remontuoti. Mes norime su jumis dirbti ilgą laiką, o ne vieną kartą.


Tyrimo