Transliavimo garso monitorius

CM970HP: IPS skydelis 178 ° pločio žiūrėjimo kampai, -1024 × 768, 400cd / ㎡, 600: 1, -Dual HDMI įvestys, -TALLY sąsaja ir 5V įkrovimas, - atitinka IP52 standartą!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Transliavimo garso monitorius

CM970HP: IPS skydelis 178 ° platus žiūrėjimo kampas,

-1024 × 768, 400cd / ㎡, 600: 1,

-Dual HDMI įvestys,

-TALLY sąsaja ir 5V įkrovimas,

- Atitinka IP52 standartą!


Transliavimo garso monitoriaus funkcijos:

5

6


Transliavimo garso monitoriaus specifikacija:

7

Transliavimo garso monitoriaus taikymas:

Jei jums reikia aukštos kokybės ir profesionalaus stebėjimo, „NEWAY Broadcast Audio Monitor“ yra puikus sprendimas. Jis yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima naudoti iš transliavimo įrenginio, mobilios kepenų gamybos ar rinkinio, skirto filmų kūrimui.   yra puikus sprendimas. Jis yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima naudoti iš transliavimo įrenginio, mobilios kepenų gamybos ar rinkinio, skirto filmų kūrimui.  

QQ 图片 20181018164314

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.

* Mes organizuosime mėnesinius gamybos kiekius nuo mažo MOQ iki didžiausių vienetų, kurie pagal užsakymo reikalavimus.

* Savitarnos kioskas


Visur atsiranda kioskai ir automatizuotos pardavimo sistemos. Jie naudojami įvairiose pramonės šakose, tarp jų: mažmeninė prekyba, sveikatos priežiūra, bilietų pardavimas, svetingumas, reklama, užkandžių maistas, transportas, muziejai, įrangos nuoma, foto kioskai, virtualus registratorius, būdų paieška, parodos ir kt.

Dauguma kioskų turi jutiklinio ekrano monitorius, leidžiančius vartotojui bendrauti. Lauko kioskams neprivaloma skaityti saulės šviesą. Jie gali dirbti nuolat ir nuolat, net ir dulkėtoje ir kietesnėje lauko aplinkoje. Kai kurie kioskai taip pat gali naudoti atviro rėmo monitorius, kuriuos lengva įdiegti.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.

* Q: Koks yra jūsų norminis proceso srautas gamybos linijoje?

A: PCB spausdinimas, suvirinimas, LCD surinkimas, testavimas 1, paruošimas apvalkalui, bandymas 2, galutinis surinkimas, galutinis patikrinimas, pakavimas.


Tyrimo