10 colių SDI monitorius

10 colių SDI monitorius - aukštas kontrastas: 800: 1, didelis ryškumas: 350 cd / m². -Lux auto ryškumas, integruotas dulkėms atsparus priekinis skydelis, -I / O valdymo sąsaja, -3G-SDI, HDMI, DVI, VGA ir AV įėjimai
Pokalbis dabar

Informacija apie

10 colių SDI monitorius


- Aukštas kontrastas: 800: 1, Didelis ryškumas: 350 cd / m².

-Lux auto ryškumas, integruotas dulkėms atsparus priekinis skydelis,

-I / O valdymo sąsaja,

-3G-SDI, HDMI, DVI, VGA ir AV įėjimai,


10 colių SDI monitoriaus funkcijos:

78

10 colių SDI monitoriaus specifikacija:

9

10 colių SDI monitoriaus taikymas:

QQ 图片 20181018164314

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT LCD ekraną, varžinį / talpinį prisilietimą, priekinis skydas atitinka IP65 dulkių ir vandeniui atsparų atsparumą. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas su efektyviu šilumos išsklaidymu.

* Bendrovė turi platų produktų asortimentą, kurį galima taikyti įvairiose srityse ,, pavyzdžiui, pramoninei automatizacijai, bankomatams, KIOSK, transporto priemonių navigacijai, logistikai, transportavimui, švietimui ir mažmeninei prekybai. Ir mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą sprendimą pagal jūsų poreikius.

* Optimizuota logistika

Pažangaus laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų valdymo valdymą, bet taip pat gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą bei užtikrinti saugumą. visą personalą, tuo pačiu metu vykdant oficialiąsias pareigas.

* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namie ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Q: ar jūsų pramonės skydelio kompiuteris palaiko oem / odm?

A: Taip, mūsų pramoninis skydelis PC palaiko pritaikymą pagal dydį, funkciją, išvaizdą, skiriamąją gebą, didelį ryškumą ir kt.


Tyrimo