Skystųjų kristalų studijos monitorius

Skystųjų kristalų studijos monitorius CT750HO: Konkurencingos kainos 7 '' 4K kameros monitorius. -7 "FHD monitorius su 8 bitų IPS skydeliu, didelės skiriamosios gebos 1920 * 1200; -Parama 4K HDMI įvestį ir išvestį, kaip geresnį fotoaparato padėjėją; -Didelis ryškumas 500 cd / m2, didelis kontrastas 1000: 1, platus žiūrėjimas .. .
Pokalbis dabar

Informacija apie

Skystųjų kristalų studijos monitorius

CT750HO: 7 '' 4K kameros pagalbinis monitorius su konkurencinga kaina.


-7 “FHD monitorius su 8 bitų IPS skydeliu, didelės skiriamosios gebos 1920 * 1200;

-Palaikykite 4K HDMI įvestį ir išjunkite, kaip geresnį fotoaparato asistentą;

-Didelis ryškumas 500 cd / m2, didelis kontrastas 1000: 1, platus matymo kampas 170/170;

- patobulinta programinės įrangos funkcija: 4 didžiausia spalva, klaidinga spalva, lygio matuoklis, atvaizdo aplankas ir tt;

- silicio kaučiuko dėklas (numatytasis raudonas) su saulės skydeliu, geriau apsaugo monitorių;

-Kompaktiškas ir lengvas dizainas: tik 20,5 mm, tik 320 g. HDMI-CT750HO- 详情 页 _02

Skystųjų kristalų studijos monitoriaus ypatybės:

HDMI-CT750HO- 详情 页 _12

Skystųjų kristalų studijos monitoriaus specifikacija:

HDMI-CT750HO- 详情 页 _14

Skystųjų kristalų studijos monitoriaus taikymas :

Transliavimo monitoriaus mačai su visame pasaulyje garsiais 4K / FHD fotoaparatų prekių ženklais - tai padės operatoriui geriau fotografuoti.

HDMI 运用 图 -3

* Rezistiniame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įtaisus, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos eilės MTEP technines paslaugas, įskaitant pramoninį dizainą ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatinės įrangos dizainą, programinės-aparatinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Visos nuotraukos yra tikros nuotraukos?

A: Visų mūsų parduodamų produktų nuotraukos yra 100% tikros fotografijos. Jei norite būti mūsų pardavimo agentu, galite bendradarbiauti su mūsų įmone.

Hot Tags: LCD studijos monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like