HDMI monitorius kamerai

HDMI monitorius fotoaparatui CT570HO: 5,7 colio „Full HD 4K HDMI“ monitorius - 5,7 colio 1920x1080 16: 9 IPS skydelis - 460 cm / m2 ryškumas, 1400: 1 kontrastas - itin plonas dizainas, paprastas, kompaktiškas ir tvirtas stabilizavimui - 5 colių 4K HDMI Fotoaparato monitoriui stabilizatoriui HDMI monitorius kameros funkcijoms: HDMI ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

HDMI monitorius kamerai

CT570HO: 5,7 colio „Full HD 4K HDMI“ monitorius

- 5,7 colio 1920x1080 16: 9 IPS skydelis

- 460 cd / m2 ryškumas, 1400: 1 kontrastas

- Itin plonas dizainas, paprastas, kompaktiškas ir tvirtas stabilizavimui

- 5 colių 4 K HDMI kameros monitorius stabilizatoriui


HDMI monitorius fotoaparato funkcijoms:

7

HDMI monitorius kameros dydžiui:

8

HDMI monitorius kameros specifikacijoms:

9


HDMI monitorius fotoaparato taikymui:

Ši „HDMI Monitor for Camera“ serija buvo plačiai naudojama televizijos naujienų gamyboje, transliavimo namuose, televizijos transliavimo sunkvežimiuose, režisierių stebėjimo kino komandose ir kitose srityse. 4K UHD ir naujoviško dizaino nešiojamas nešiojamas lagaminas atitinka rinkos paklausą.

QQ 图片 20181018164314


* Jis yra su „Resistive“ jutikliniu ekranu. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkėms, vandens garams ir alyvos taršai ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje. Atsparus jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, netgi su pirštine, ir gali būti naudojamas rašysenos atpažinimui.

* Bendrovė turi pakankamai personalo rezervų ir aukštos kokybės darbuotojus, gali suteikti jums gerą techninę pagalbą, įsigyti patirtį ir aptarnavimo paslaugas mūsų bendradarbiavimo procese.

* AFC transportavimo sprendimas

„Neway“ LCD monitorius su atsparumu vibracijai, atsparumas smūgiams, mažas energijos suvartojimas ir plataus diapazono įtampos funkcijos atitinka sparčiai besivystančią transporto pramonę. „Neway“ sukūrė LCD monitorius, skirtus teikti įvairią informaciją ir pramogas keleiviams, taip pat teikti daugialypę techninę informaciją ir veiklos platformą, skirtą fono priežiūros institucijoms.

* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus.

* Klausimas. Kiek laiko trunka laikas?

A: Bendra kalba, 1-3 dienos mėginiams, 7 darbo dienos už didmeninę užsakymą.

* Q: Kokia jūsų geriausia kaina?

A: Remiantis mūsų produktų kokybe ir apskaičiuotu kiekiu. Mes visą laiką nurodytume geriausią geriausią atitikimo kainą.

* Klausimas: ar teikti individualų dizainą?

A: Taip, modifikuotas ir kliento dizainas yra prieinamas.

* K: Kokie sertifikatai yra?

A: Kadangi Europa ir Amerika yra pagrindinės mūsų rinkos, visi mūsų produktai atitinka CE / RoHS / FCC / UL reikalavimus. Kai kuriems modeliams sertifikatai jau yra prieinami. Kitiems modeliams reikės jūsų pagalbos, kad galėtumėte taikyti sertifikatus.

* Klausimas. Kaip apie importo mokesčius?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė mokėti importo mokesčius. Mes galime padėti jums sumažinti ir išvengti importo mokesčių deklaruodami mažas kainas, deklaruodami turinį kaip „elektroninius priedus“ ar kitus daiktus ir pristatydami paprastą pakuotę.

Ar turite klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Mes tikimės bendradarbiauti su jumis!

* Q: Koks yra jūsų MDT?

A: Naudojant pramoninę įterptąją platformą, sistema yra stabili ir patikima, ji turi daug sąsajų. Belaidis ryšys, GPS navigacija, gedimų aptikimas, vaizdo įrašų įsigijimas ir kitos funkcijos, kurias galima išplėsti, kad naudotojai galėtų naudotis galingomis transporto priemonėje sumontuotomis multimedijos informacinėmis sistemomis . Jis gali būti plačiai naudojamas 1.Personalinėje pramogoje

2.Emergency command,

3.Transporto planavimas

4.Mobilusis biuras

5.Multimedijos reklama

6. Pramoninės kontrolės systermas

7.Order valdymo sistema

8. Karinis

9.Medicinos


Hot Tags: HDMI monitorius fotoaparatui, Kinijai, tiekėjams, gamintojams, didmeninei prekybai, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like