5 LCD monitorius

5 LCD monitorius CT500HO, Super Light 5 "FHD 4K HDMI fotoaparatas viršuje Monitorius. 1) HDMI įjungimas ir išjungimas 2) Tik super šviesa 118g4K 3) 1920x1080 skiriamoji geba, 400 cd / m2 Ryškumas, 1000: 1 kontrastas 4)„ Boardcast “monitoriai 4K / „Full HD“ vaizdo kamera ir DSLR 5) Paraiška fotografuoti ir filmuoti ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

5 LCD monitorius

„CT500HO“, „Super Light 5“ FHD 4K HDMI kameros viršuje monitorius.


1) HDMI įjungimas ir išjungimas

2) Tik super šviesa 118g4K

3) 400cd / m2 ryškumas

4) „Boardcast“ monitoriai 4K / Full HD vaizdo kamerai ir DSLR

5) Paraiška fotografuoti ir filmuoti


CT500HO-- 详情 页 _02

5 LCD monitoriaus funkcijos:


CT500HO-- 详情 页 _08

5 LCD monitoriaus specifikacija:

CT500HO-- 详情 页 _16

5 LCD monitoriaus taikymas :


HDMI 运用 图 -3

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Klausimas. Kaip apie importo mokesčius?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė mokėti importo mokesčius. Mes galime padėti jums sumažinti ir išvengti importo mokesčių deklaruodami mažas kainas, deklaruodami turinį kaip „elektroninius priedus“ ar kitus daiktus ir pristatydami paprastą pakuotę.

Ar turite klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Mes tikimės bendradarbiauti su jumis!

Hot Tags: 5 lcd monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like