5 colių LCD monitorius HDMI

CK550S: 5,5 '' 1920x1080 monitorius, palaikantis SDI ir HDMI kryžminę konversiją su gumos danga1) 1920x1080 skiriamoji geba, 450 cm / m2 ryškumas, 1000: 1 kontrastas, 2) su gumos danga3) HDMI ir 3G-SDI įėjimas ir išėjimas; SDI ir HDMI kryžminė konversija; 4) laiko kodas, histograma, ekspozicija, patikrinimo laukas, vaizdo flip, pikselis iki pikselių, lygio matuoklis, bangos formos, pikselių priartinimas, vektoriaus taikymo sritis.
Pokalbis dabar

Informacija apie

5 colių LCD monitorius HDMI

CK550S: 5.5 '' 1920x1080 Monitorius, palaikantis SDI ir HDMI kryžminę konversiją su gumos danga

1) 1920x1080 skiriamoji geba, 450 cd / m2 ryškumas, 1000: 1 kontrastas;

2) Su gumos danga

3) HDMI ir 3G-SDI įėjimas ir išvestis; SDI ir HDMI kryžminė konversija;

4) Laiko kodas, histograma, ekspozicija, tikrinimo laukas, vaizdo flip, Pix į Pix,

Lygio matuoklis, bangos forma, pikselių priartinimas, vektoriaus taikymo sritis.


HDMI-CK550S 详情 页 (1)

5 colių LCD monitoriaus HDMI funkcijos:

910

5 colių LCD monitorius HDMI specifikacija:

12

5 colių LCD monitoriaus HDMI signalo formatas:

11

5 colių LCD monitorius HDMI taikymas:

Specifinis monitorius pagal „Neway“ su transliavimo monitoriumi „Full HD“ vaizdo kameroms ir DSLR. Taikymas CCTV stebėjimui ir filmų kūrimui.

QQ 图片 20181018164314

* DC maitinimo prievadas ir DC kabelis neprivalomi. 3mm arba 10mm rėmo plonas priekinis skydelis, įdėta spinta tinkama, aliuminio lydinio korpusas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsklaidymo efektyvumas.

* Neway yra brandi patyrusi kompanija, turinti elektroninėje srityje daugiau kaip 16 metų, aukštos kokybės ir konkurencingos kainos rinkoje. Be to, mes turime didžiausią lankstų OEM paslaugą, kuri suteiks kiekvienam klientui nurodytą dizainą.

* Pažangus saugumas, stabilumas ir ilgaamžiškumas yra labai svarbūs ATM pramonei. Mes sukūrėme pramoninį jutiklinio ekrano LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti puikiai nepertraukiamai dieną ir naktį, jie gali būti tinkamai valdomi net ir atšiauriose aplinkose.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.

* Klausimas. Ar pirkėjai gali naudotis savo kurjeriais ar laivybos agentais?

A: Taip, pirkėjai gali naudoti savo laivybos agentus.

Q: Noriu tik ypatingo dizaino, ar galite tai padaryti?

A: Žinoma, galime, mes taip pat priimame ODM, jei jau turite dizainą, kurį galime pradėti iš karto, jei neturite to, ką galime sukurti jums.

* Q: Kiek laiko galiu gauti prekes?

A: Tai priklauso nuo to, kiek gaminio perkate ir kaip siunčiate, atsakysime jums po užklausos gavimo.

* Q: Kokia jūsų pagrindinė įmonės vertė?

A: Integruoti į visuomenę, masę ir įmones, siekiant sukurti ekologišką ir aplinką tausojančią visų visuomenės grupių technologijų gyvenimą, gerinti nacionalinio prekės ženklo vertę, taip pat teikti tam tikrą indėlį mūsų šaliai ir visuomenei remiantis naujovišku vystymusi ir aplinkos apsauga ateityje.

Hot Tags: 5 colių LCD monitorius hdmi, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like