Monitoriai su keliais HDMI prievadais

Monitoriai su keliais HDMI prievadais, CK1250: 12,5 '' Gimtoji 4K 3840 * 2160 Broadcast Monitor.1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K Displayport 2) Keturis vaizdas ir paveikslėlis paveikslėlyje3) Plonas ir nešiojamas dizainas4) Pagalbinė kamera Funkcijos: klaidinga spalva, didžiausias nustatymas, tikrinimo laukas, vaizdo aplankas ir tt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitoriai su keliais HDMI prievadais

CK1250: 12,5 '' Gimtoji 4K 3840 * 2160 transliacijos monitorius.


1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K ekranas

2) „Quad View“ ir „Picture in Picture“

3) Plonas ir nešiojamas dizainas

4) Pagalbinės fotoaparato funkcijos: klaidinga spalva, didžiausias vaizdas, tikrinimo laukas, vaizdo aplankas ir kt

HDMI-CK1250- 详情 页 _02

Monitoriai su keliais HDMI prievadais

HDMI-CK1250- 详情 页 _08

Monitorių su keliais HDMI prievadais specifikacija:

HDMI-CK1250- 详情 页 _10

Monitoriai su keliais HDMI prievadų formatais:

HDMI-CK1250- 详情 页 _11

Monitoriai su keliais HDMI prievadais :

Taip pat gali būti palaikoma 6U lentyna, skirta pritaikytam stebėjimo sprendimui, kad būtų galima žiūrėti iš skirtingų kampų ir vaizdinių ekranų.

HDMI 运用 图 -3

* Mūsų gaminiai yra pigūs, mažai suvartojami, naudojama naujausia jutiklinių ir ekranų technologija, unikalus dizainas ir aukštos kokybės sprendimas - todėl mūsų gaminiai yra tinkami tvirtai pramonės aplinkai.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* „Neway“ produktai yra patikrintas sprendimas įsiregistruoti oro uoste, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kiti sistemų integratoriai transportavimo srityje. „Neway“ yra skirta pristatyti moderniausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams geriausią pranašumą.

* Jei produktas buvo sugadintas ar pamestas gabenant klientą:

1) NEWAY derėsis su laivybos kompanija. Klientas neprivalo manyti

Atsakomybė, tačiau aktyviai bendradarbiaujama su NEWAY renkant įrodymus.

2) Kai NEWAY pateiks patvirtinimą su laivybos kompanija, NEWAY atsiųs naują

produktą su tuo pačiu modeliu klientui ir su kroviniu.

* Klausimas: Ar galite pritaikyti mane?

A: Kaip 12 metų Kinijos pramoninių skydinių kompiuterių gamykla, mes esame profesionalūs pramoninių kompiuterinių linijų gamintojai, išskyrus aukštos kokybės, savalaikį pristatymą, pritaikymą, kuris yra vienas iš pagrindinių mūsų konkurencingumo ir paslaugų, kurias siūlome pritaikyti mūsų klientams. Išvaizda, struktūra, sistema, centrinis procesorius, pagrindinė plokštė, atmintis, saugykla, funkcija, įvesties ir išvesties prievadas ir kt., Juos visus galima pritaikyti pagal jūsų reikalavimus. Išskyrus gaminius, mes taip pat siūlome jums profesionalų sprendimą ir pasiūlymą pagal jūsų projektą.

Tyrimo