Monitorius su 4 HDMI prievadais

Monitorius su 4 HDMI prievadais, CK1250: 12,5 '' Gimtosios 4K 3840 * 2160 transliacijos monitorius.1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K Displayport 2) „Quad View“ ir vaizdas 3 pav.) Plonas ir nešiojamas dizainas4) Pagalbinė fotoaparato kamera Funkcijos: klaidinga spalva, didžiausias nustatymas, tikrinimo laukas, vaizdo aplankas ir tt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitorius su 4 HDMI prievadais

CK1250: 12,5 '' Gimtoji 4K 3840 * 2160 transliacijos monitorius.


1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K ekranas

2) „Quad View“ ir „Picture in Picture“

3) Plonas ir nešiojamas dizainas

4) Pagalbinės fotoaparato funkcijos: klaidinga spalva, didžiausias vaizdas, tikrinimo laukas, vaizdo aplankas ir kt

HDMI-CK1250- 详情 页 _02

Monitorius su 4 HDMI prievadais :

HDMI-CK1250- 详情 页 _08

Monitorius su 4 HDMI jungtimis Specifikacija:

HDMI-CK1250- 详情 页 _10

Monitorius su 4 HDMI prievadų formatu:

HDMI-CK1250- 详情 页 _11

Monitorius su 4 HDMI prievadų taikymu :

Pažangusis SDI stebėjimas turi įvairius transliavimo, stebėjimo vietoje ir tiesioginio transliavimo furgono montavimo būdus.

HDMI 运用 图 -3

* Aukštos kokybės metalas padaro pramoninį korpusą. Visų metalinių korpusų konstrukcija yra tvirta, antisemizinė, tvirta, atspari aukštai ir žemai temperatūrai, efektyvi šilumos išsisklaidymui ir gali būti naudojama atšiaurioje aplinkoje.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai „pardavimo vietoje“ pardavėjams leido sumažinti išlaidas, o klientams - mėgautis patogumais. Mes siūlome standartinį ir individualų jutiklinį gaminį, kuris patikimai veikia bet kokioje aplinkoje. Galime bendradarbiauti su jumis kurdami unikalius ekranus, kad patobulintume interaktyvų vartotojo įspūdį.

* Pagrindines „Neway“ produktų grupes sudaro: įterptosios kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, fotoaparatų ir transliacijų monitoriai, jutikliniai VGA / HDMI monitoriai pramoniniams tikslams, USB displėjaus monitoriai, jūriniai, medicininiai monitoriai ir kiti specialūs LCD ekranai, taip pat turi pramoninį IP65 skydelio kompiuterį ( „Windows“ arba „Android“) ir pramoniniai IP65 monitoriai (neliečiami, atsparūs, talpūs, infraraudonieji).

* Klausimas: Ar palaikote prekybos alibaba užtikrinimą

A: TAIP.

Tyrimo