LCD kontrolinis monitorius

LCD kontrolinis monitorius, CK1250: 12.5 '' Native 4K 3840 * 2160 Broadcast Monitor.1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K Displayport 2) Quad View ir Picture3 paveikslėlis) Slim ir Portable Design4) Papildomos kameros funkcijos: Neteisinga spalva, antgalis, tikrinimo laukas, vaizdo flip ir kt
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD kontrolinis monitorius

CK1250: 12,5 '' Native 4K 3840 * 2160 Broadcast Monitor.


1) 4K signalo įvestis: 4x4K HDM, 3G-SDI, 4K Displayport

2) Keturi vaizdai ir paveikslėlis paveikslėlyje

3) Plonas ir nešiojamas dizainas

4) Fotoaparato papildomos funkcijos: klaidinga spalva, paspaudimas, tikrinimo laukas, vaizdo flip ir tt

HDMI-CK1250- 详情 页 _02

LCD atskaitos monitoriaus funkcijos:

HDMI-CK1250- 详情 页 _08

LCD atskaitos monitoriaus specifikacija:

HDMI-CK1250- 详情 页 _10

LCD atskaitos monitoriaus formatas:

HDMI-CK1250- 详情 页 _11

Skystųjų kristalų ekrano monitoriaus taikymas :

Broadcast Monitor 4K / Full HD vaizdo kameroms ir DSLR.Prašymas fotografuoti ir filmuoti.

HDMI 运用 图 -3

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* „Marine / Military“ ekrano tirpalas: „Neway“ jūriniai ir kariniai LCD monitoriai ir ekranas yra pagaminti specialiai, kad atlaikytų grubų reljefą, atšiaurias ir tvirtas aplinkos sąlygas. „VESA“ standartinis laikiklis yra prieinamas daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* „Neway“ turi SMT liniją (1 + 1) ir gamybos liniją x 7, įskaitant suvirinimą ir kalibravimą x 2

ir surinkimas x 5.

* Q: Kokia jūsų pagrindinė taikymo sritis?

A: Mūsų IPC ir monitorius yra plačiai naudojami: bankomatų, KOISK, viešbučių / svetingumo, karinių, automatų, pramonės ir automatikos valdymo, elektros automatikos, švietimo, parodų, reklamos, POS kasos aparatų, transporto ir bilietų pardavimo, pramogų / kazino sistemų, maisto ir gėrimų užsakymas Indai ir kt.

Tyrimo