IPS 4K monitorius

IPS 4K monitorius CK2380: 23,8 colio 4K UHD transliacijos monitorius Geriausias spalvų klasifikavimo monitorius - 23,8 colio 16: 9 LED ekranas, 178 ° peržiūros kampai - natūrali 3840x2190 raiška - 300 cd / m² ryškumas, 1000: 1 kontrastas - 3G-SDI, HDMI, VGA, DVI, Audio, Tally sąsajos - palaikymas 4K HDMI 60Hz, 30Hz - 4K UHD transliavimo studija
Pokalbis dabar

Informacija apie

IPS 4K monitorius

CK2380: 23,8 colio 4K UHD transliavimo monitoriaus geriausias monitorius spalvų klasifikavimui

- 23,8 colio 16: 9 LED ekranas, 178 ° peržiūros kampai

- Native 3840x2190 skiriamoji geba

- 300 cd / m² ryškumas, 1000: 1 kontrastas

- 3G-SDI, HDMI, VGA, DVI, Audio, Tally sąsajos

- 4K HDMI 60Hz, 30Hz palaikymas

- 4K UHD transliavimo studija

CK系列-12G banner V1.0


IPS 4K monitoriaus funkcijos:

6

IPS 4K monitoriaus specifikacija:

CK2380-12G 规格表

IPS 4K monitoriaus signalo formatas:

7

„IPS 4K Monitor“ programa:

Ši serija „IPS 4K Monitor“ buvo plačiai naudojama televizijos naujienų gamyboje, transliavimo namuose, televizijos transliavimo krautuvuose, režisierių stebėjimo kino komandose ir kitose srityse. 4K UHD ir naujoviško dizaino nešiojamas nešiojamas lagaminas atitinka rinkos paklausą.

QQ 图片 20181018164314

* Turtinga patirtis monitorių ir kompiuterių produktų eksporto srityje. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasirenkame tinkamą transportavimo būdą ir stengiamės patenkinti kliento pristatymo datą.

* Navigacija ir matavimas

GPS technologijos derinimas su „Neway“ monitorių ir valdymo platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, „Neway“ monitorių ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėje naudojamose navigacijos priemonėse, radarų sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, „Sonar“ sistemoje ir kt.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* Q: Ar galite suteikti mums techninę pagalbą?

A: Taip, mes turime profesionalią MTTP komandą, kuri remia mūsų klientus, ir jei turite kokių nors klausimų dėl mūsų produktų technologijos, prašome rašyti mums, atsakymas bus nedelsiant išsiųstas; Taip pat, jei turite kokių nors abejonių dėl mūsų tinklalapyje esančios informacijos ar bet kokių atsiliepimų apie mūsų produktų kokybę, rašykite mums ir dėkojame už visus komentarus iš anksto.

* Q: Norėčiau paklausti, ar galiu turėti savo logotipą ant produkto.

A: NEWAY (mūsų prekės ženklas), neutrali išvaizda, pritaikytas logotipas, visi yra prieinami, jei norite.

* K: Aš dar nepadariau verslo su jumis vaikinai, kaip pasitikėti savo įmone?

A: Mūsų produktai perduodami CE, RoHS, ISO9001, FCC ir kt .; Mūsų kompanija yra auksinis tiekėjas daugiau nei 10 metų.

* Q: Ar turite atsargų?

A: Mes kiekvieną mėnesį laikome 1000-5000 vienetų.

* Q: Kaip gaminio kokybė?

A: Mūsų produktai buvo griežtai išbandyti aukštos kokybės QC prieš pristatant klientams. Ir mes savo prekės ženklo pardavimo vidaus Kinijos rinkoje internete, mūsų prekės ženklas yra "NEWAY". Taigi, kokybė yra pirmas dalykas mums!

* Q: Kaip galiu pasitikėti jūsų produkto kokybe?

A: Mes turime daugiau nei 10 metų eksporto patirtį. Nuo medžiagų įsigijimo iki produkto pristatymo mes turime savo profesionalų personalą ir procedūras, skirtas užkirsti kelią galimai rizikai. Mūsų produktai yra patvirtinti CE ir ROHS ir kt.


Hot Tags: ips 4k monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like