„Hdmi Broadcast Monitor“

HDMI transliacijos monitorius CK1560: 15,6 colio 4K transliavimo vaizdo LCD monitorius - 15,6 colio 16: 9 LED ekranas, 176 ° žiūrėjimo kampai - 4K (3840 * 2160) Ultra-HD natūrali skiriamoji geba - 330 cd / m2 ryškumas, 1000: 1 kontrastas - „3G-SD“, „HDMI“, „DVI“, „VGA“, „Audio“, „Tally“ ir pan. - 4K HDMI 60Hz, 30Hz palaikymas - „Professional UHD 4K Broadcast Monitor“
Pokalbis dabar

Informacija apie

HDMI transliacijos monitorius

CK1560: 15,6 colio 4K transliavimo vaizdo LCD monitorius

- 15,6 colių 16: 9 LED ekranas, 176 ° žiūrėjimo kampai

- 4K (3840 * 2160) „Ultra-HD Native Resolution“

- 330cd / m2 ryškumas, 1000: 1 kontrastas

- 3G-SD, HDMI, DVI, VGA, Audio, Tally ir tt

- 4K HDMI 60Hz, 30Hz palaikymas

- Profesionalus UHD 4K transliacijos monitorius

BM150-12G-DM-1_01

HDMI transliavimo monitoriaus funkcijos:

6


HDMI transliavimo monitoriaus signalo formatas:

7

HDMI transliacijos monitoriaus specifikacija:

BM150-12G-DM-1_09


HDMI transliacijos monitoriaus taikymas:

Paprastai „ Cameramen“ ar specializuotam šauliui reikia „HDMI Broadcast Monitor“, kad būtų lengviau fotografuoti ar gaminti spalvų kalibravimą.

QQ 图片 20181018164314

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* Pramonės ir gamybos įmonės naudojasi pramoniniu požiūriu atspariais plokščiaekraniais ekranais įvairiais tikslais, įskaitant procesų stebėjimą ir valdymą, judesio valdymą, gamyklos automatizavimą, saugą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir kt.

* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“ , „SHARP“ , „CHIMEI INNOLUX“ , „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus , kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.

* K: Kokia jūsų po pardavimo teikiama paslauga?

A: Mes turime aptarnavimo po pardavimo paslaugas. Mes siūlome 100% garantiją mūsų gaminiui. Ir mes teikiame „Lifetime“ techninę priežiūrą.

* Q. Kiek kainuos skubaus pristatymo kaina?

A: Skubaus pristatymo kaina priklauso nuo mėginio kiekio, svorio, kartono matavimo ir šalies, kurią norite siųsti. Galite sužinoti mūsų pardavėjo asmenį, kad gautumėte tikslią informaciją.

* Q. Ar galime turėti mūsų logotipą, kuris bus atspausdintas ant vienetų ar pakuočių?

A: Bandinių patikrinimas funkciniam vertinimui, tik neutralus pakavimas ir jokio logotipo spausdinimas. MP užsakymui galime spausdinti ant produkto ir pakuotės su jūsų įgaliotu logotipu.

K .: Ką aš galiu padaryti, jei turiu daugiau atsakymų į klausimus.

A: Pls atsiųskite mums išsamų užklausą. Atsakysime jums per 12 valandų.

* Q: Koks yra jūsų MDT?

A: Naudojant pramoninę įterptąją platformą, sistema yra stabili ir patikima, ji turi daug sąsajų. Belaidis ryšys, GPS navigacija, gedimų aptikimas, vaizdo įrašų įsigijimas ir kitos funkcijos, kurias galima išplėsti, kad naudotojai galėtų naudotis galingomis transporto priemonėje sumontuotomis multimedijos informacinėmis sistemomis . Jis gali būti plačiai naudojamas 1.Personalinėje pramogoje

2.Emergency command,

3.Transporto planavimas

4.Mobilusis biuras

5.Multimedijos reklama

6. Pramoninės kontrolės systermas

7.Order valdymo sistema

8. Karinis

9.Medicinos

Tyrimo